Skusky autoskola

atevi.

a keď parkujete, pozeráte len do spätných zrkadiel? alebo ste otočené dozadu? ja som ešte len podala prihlášku do školy, ale s priateľom sa učím jazdiť. no ale to parkovanie medzi autá, neviem. Teda my to skúšame medzi dve obrovské škatule, pre istotu. On chudák každú chvíľu musí vystúpiť a zodvihnúť ich, lebo ich zakaždým zhodím. Ale on mi stále hovorí, že pozeraj do spätných zrkadiel...

salatka

atevi. ja som sa parkvoat naucila z donutenia, pretoze pred nasou pracou bolo vzdy volne len neake dve miesta parkovacie a to vzdy medzi dvoma autami, tak mi nic ine nezostavalo..ak som nechela parkovat neviem kde daleko :)

ojka

ja som prvý krat na skúškach tiež pohorela na parkovaní, ked som cuvala, ťukla som do tyčky nejak nešikovne čo bola v kúželi, zakolísalo a hapalo, no na druhý raz to bolo už v pohode.

salatka

no tak to sa len pozeram, ako sa robia niekde skusky... zajtra ma kamoska skusky, tak sa jej opytam , ako ich mala a co vsetko od nej vyzadovali..lebo ja som to mala ako naozaj velku pohodicku ... aj ked parkovat ma musel ucit ex a ked som si kupila auto, tak ma bracho musel ucit od zaciatku lebo som nedavala vobec do neutralu... tak som sa musela potom do toho hodit sama a chodit a skusat a cuvat a parkovat :-)

hanka i.

nechcem nikoho strašiť. ja som robila min. týždeň skúšky. Jazdy v premávke boli v pohode ale na cvičisku des. Parkovanie pozdlžne a kolmo. Malý ťuk a neprešiel. Z 18 ľudí 10 nespravilo skúšky. Ani ja. Už teraz mi je na vracanie, lebo za dva týždne idem znovu. To je stres. Lebo s bráškom zaparkujem v pohode. Ale akonáhle som videla učiteľa, policajta a 18 ľudí na mňa pozeralo , lebo na cvičisko nás všetkých vyviezli.

salatka

ja som na cvicisko sice chodila, ale iba dvakrat som tam bola, vzdy sme sli len dopredu, ucili sme sa medzi pneumatikami jazdit, potom akoby na kruhovom objazde ..a na skuske som to vobec nemala ..a parkovanie? to ma ucil instruktor ako tak dve jazdy pred skuskou na parkovisku pred billou...