Micomax

cukricek3223

lentilka 25
dakujem az tvojuu...radu...no hej ehjj...akozeee ed soom mala prvykrat ten zapal vnutorny takk soom sa citila aj cez nohavicee...predpisal mi macmiror a gynoflor.a preslo to ..a bola som na palvarni a teraz zase..ale uz takk silno nezapacha ako ten prvykrat..takze hovorisss ze tenn micomax mi pomoze snad?aa to nie je na lekarsky predpis?juuj snad mi to prejde..

lentilka25

Cukricek, ak je to velmi zapachajuci vytok, nemusia to byt kvasinky, ale ten zapal je mozno ineho povodu. Kvasinky su vacsinou sprevadzane svrbenim a vytok je taky tvarohovity a ma taky slabsi kyslasty zapach, ale nie vyrazny. Mycomax je systemove antimykotikum, lieci plesen zvnutra a vacsinou to zaberie tak do 3 dni od uzitia. Ak ti to ale neprejde, zrejme to kvasinky nie su a gynekologovi sa aj tak nevyhnes.

cukricek3223

dobry den prajem....
ja by som potrebovalaaa nejakuu mensiu radu...pred dvoma mesiacmi som mala problem z vytokmi..velmi bol zapachajuci ten vytok..isla som k dotorovi a povedal mi ze mam zapal.dal mi cipky..ked som ich dobrala tak mi to preslo na dva mesiace.a teraz tom mam znova..neviem ...kazdy hovori ez tem mycomax nech si kupim.ma tus tym niekto skusenosti?ci by mi to pomohlo?alebo nieco?dakujem vopred

nika1987

tak chod k lekarovi aj ty, mozno je to v tebe, ty si nositel
no ak trvas na mycomaxe ja som ho brala, predpisal mi ho lekar ale musis si ho dat aj ty
my sme si dali naraz kazdy po jednej tabletke, 2-3 dni sme nesexovali a vsetko je ok :)

katka 1111

kkkk takto sa to predsa nedá riešiť, že vraj je to mykóza a partnerka problém nemá? lebo musíte sa liečiť obaja inak si infekciu budete podavat ako klučku na dverách....