TAMOXIFEN Lachema a Tribulus Terrestris

Ady123

RNG...Takze Maca len zdviha libido, ale s plodnostou nic nerobi? Tak ako aj Tribulus terrestris? Je to len zvysena chut na sex a so spermiami to nic nerobi?

RNG

ja odporucam len prirodne prostriedky z kategorie potravinove doplnky, ziadne chemikalie.
A tvrdim len to, co lekari okolo nich dokazali zatial. Mozu mat aj ine ucinky v tele, ale bez dokumentacie a vyskumu okolo toho reputabilnymi lekarmi a ich kolektivmi si netrufam nic len tak tvrdit.

Ady123

RNG...Takze Maca len zdviha libido, ale s plodnostou nic nerobi? Tak ako aj Tribulus terrestris? Je to len zvysena chut na sex a so spermiami to nic nerobi?

Ale ten tamoxifen mi musel predpisat, kedze s tym asi ma dobre skusenosti, nie? A to, co ty odporucas, to je to iste, ako tamoxifen? Ale je to na prirodnej baze?

RNG

dal som tam tri bodky, tych rastlin je viac, Aj maca patri medzi ne samozrejme.
Samozrejme synteticke lieky s plno skodlivymi bocnymi nasledkami tu rozhodne nebudem odporucat. Clovek ma najprv vyskusat vsetku mozne prirodne latky na vyriesenie problemu, bez nebezpecia skodlivych ucinkov, nez by sa dal nahovorit na nieco tak skodlive
www.cancer.gov
Inac jedina funkcia tamoxifenu je potlacenie hladin estrogenu, co sa da urobit napr chrysinom alebo vytazkqami z kapustovin ako DIM a I3C(na Slovensku predavany liek Indonal, v USA doplnky potravin I3C a DIM, najdes napr v Swansonvitamins.com, davka odporucena klinicky ucinna je 2x300 mg)), celkom ucinne a bez akychkolvek postrannych ucinkov. Ci ti to ale pomoze na zvysenie produkcie spermii, to neviem, ale je to dost pravdepodobne, ked sa zmenia hormonalne hladiny v prospech androgennych(muzskych) hormonov, kde samozrejme su aj yam a senovka grecka napomocne.

Ady123

RNG...takze ten tamoxifen neodporucas? mne ho predpisal androlog na liecbu pomalych a zdeformovanych spermii, zla morfologia.
a maca?

RNG

tamoxifen je chemikalia, ktora je v tele nepotrebna=zamorujuca. Tribulus terewstris len zvysuje hladinu testosteronu.
Plodnost je zavisla hlavne od spravnej vyzivy, nezamoreneho tela a dostatku regeneracneho spanku.
Na plodnost najviac vplyva dostatok zinku a roznych aminokyselin(arginin hlavne)
Je aj hromada rastlin, ktore zvysuju libido, ale nie nevyhnutne spolu s tym aj plodnost(Horny Goat, Avena Sativa, Erycoma Longjack, yam, saw palmetto, forskolin...)