ludia hrozne sa citim,za to co o sebe viem:-(

Príspevok v téme: ludia hrozne sa citim,za to co o sebe viem:-(
hroznenieco

hrozne sa citim.citim sa ako taka hlupa.mam 23 rokov a beriem sa za strasne hlupu zenu.napr.vela veci neviem,a nerozumiem.je pravda,ze celu zakladku,no celu skolu som preflakala a neucila sa,ako presla som,ale s pomocou tahakou a radenia si.nic o svete poriadne neviem a ani tie najzakladnejsie veci co by mal clovek vediet,tak mi to vypadne z hlavy,ze co to znamena.inokedy mi to bolo povedane,co to znamena a za par rokov zabudnem na to:-(trapi ma to,bo si pripadam hrozne hlupa.bojim sa niekedy,ked sa ma clovek opyta,ci viem co to je a budem si potom blbo pripadat,ked naozaj nebudem vediet a on ma ponizi.neviem,mozno sa moc vyhovaram na skolu,ale ja fakt mam hroznu depku z toho,pre buducnost a tak.ste na tom niekto rovnako,alebo mozete ma pozbudit dako?dakujem za vsetko

ucitelka100

Zlatko moje, ty si neni sprosta...Sprosti nevedia pouzivat tahaky, nato musi byt urcita davka inteligencie,ked sa ti to prepieklo viac rokov bez problemov.
Iba hlupaci si myslia, ze vsetko vedia.Skor ti viac inteligentni maju pocit,ze stale nieco nevedia.
Skor vyuzi cas, prestahuj sa do kniznice a citaj sinejake casopisy ale nie tie stupid zenske.

kyselina

Ahoj. Tvoja gramatika je fajn, takze neprides mi hlupa, iba sa tak obcas citis. Ja som konrkretne tupa z geografie, absolutne neviem, kde co na mape je alebo cez ktore staty sa ide napr. do Chorvatska (alebo kde to Ch. vlastne je)... Toto tiez vnimam ako isty deficit, ale znami o nom vedia a casto to obratime na srandu.

dadusi

ahoj, urcite to s tebou nieje az take zle, pises gramaticky spravne a to kopec mojich vysokoskolsky vzdelanych kamosov nevie :))))
zacni pravidelne sledovat televizne noviny a uvidis ze budes hned v obraze. ludia sa nezvyknu bavit a chemickych vzorcoch a fyzikalnych javoch. hehe

bobulienkaa

nemaj obavy taketo pocity mavaju ludia casto najma ak sa ocitnu v skupine ,,mudrejsich´´ ludi....ale co vlastne znamena slovo mudrejsi,kazdy ma nieeco so ho bavi co si zapamata pripadne co sa bifloval roky na strednej ci vysokej,potom su scitani ludia atd atd...cize ak ti prekaza ze neovladas nejake zakl.znalosti zacni viac citat knizky casopisy informacie na nete...je vela sposobov ako sa vzdelavat nenasilnou forrmou a uvidis ze pri rozhovoroch z ludmi ti vzdy nieco zide na um mozno prave z nejakej dobre precitanej knihy