Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stomatolog na Kysuciach

tpch

tak chod za tym zubarom, nech s tym teda nieco spravi. A do cakarne si zober so sebou Pravidla slovenskeho pravopisu, aspon sa nebudes nudit a tvoje buduce prispevky nebudu take hrozostrasne.

1312

Ludia pomozte mi prosim mam taku malicku bodku na diasne bielu dasna ma nebolia a ani zuby uz to mam asi tak 2 mesiace co mam stym spravyt? lebo zubny lekar mi povedal naposledy ze ak to nezmyzne tak stym bude musiet nieco spravyt Prosim pomozte ak viete DAKUJEM

Zuzanka100

Záleží, na tom, či hľadáš štátneho stomatológa alebo súkromného.

Z tých súkromných a veľmi kvalitných môžem poradiť ambulanciu MUDr. PAULECHA v CA - vysokoodborný prístup, moderné technológie ale aj vysoká cena za úkony. Dokážu si poradiť aj s takými problémami, kde to iní stomotológovia vzdali. Som maximálne spokojná, aj keď to stojí.

Odporúčam aj MUDr. Kubicovú - v CA, v nemocnici, veľmi milá alebo MUDr. Pišteka v Skalitom.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stomatolog na Kysuciach - Fórum - ZDRAVIE.sk