je koniec...a spravil mi peklo zo zivota:(

Príspevok v téme: je koniec...a spravil mi peklo zo zivota:(
simusiq22

mam 17rokov. pred rokom aj pol som sa zoznamila s chalanom do ktoreho som sa hned zblaznila, vsetko bolo take krasne no ale po takych 5mesiacoch som ho "omrzela" prestal sa mi ozyvat, jednoducho na mna zabudol, a ked sme sa stretli jednoducho sa ani nepozdravil(nechapem doteraz), a to iste spravil 3krat! po case sa mi zas ozval, potom ma nechal a tak to islo.proste ma chcel iba vtedy,ked mal on chut. viem ze si pomyslite ako som to mohla znasat,aka som sprosta lenze ja som ho strasne lubila. no a ked sme boli "znova" spolu, trvalo to asi 2tyzdne a potom sa mi zas neozyval a vtedy som mala na neho strasne nervy,jednoducho by som ho najradsej zabila... no a raz v meste som isla s kamaratkami a zrazu som ho zbadala a s inou! a aj ma videl,a robil sa ze vsetko je v pohode, este sa aj usmial, a vtedy som sa citila ako posledna chudera a strasne ma to bolelo:(( povedala som si ze uz z vysoka kaslem nanho. lenze ja nedokazem nanho zabudnut. a aj ked ho niekde nahodov stretnem tak neviem co mam robit:( myslite ze sa mu mam co najviac vyhybat?? a strasne sa bojim ze sa mi znova ozve a ja spravim to co vzdy,ze sa k nemu vratim!!!:((( a ani skola ma nebavi,jednoducho nic..chodim ako bez duse...prosim poradte mi co by ste robili na mojom mieste,prosim...potrebovala som to niekde napisat lebo nedokazem to v sebe dusit:(

Saaaandy :)

No ahoj dievča vidím že si sa ocitla v pekne škaredej situácii.. ono je to tak, že podľa mňa ten chlapec s ktorým si bola bol určite nejaký mladý žabák a ak bol náhodou starší tak sa zasekol niekde pri 15 rokoch .. Aj ked človek lubi , nemala by si lubit tak aby si stratila samu seba a aby si sa stala submisívnou osobnostou ..Bez hrdosti .. ide len o to aká si povaha viem že je to tažké ale musíš si urobiť poriadok v hlave.. a povedať si že je to len chudák :) a ked okolo neho na ulici prejdeš a usmeješ sa.. ver mi že si vyhrala..nad sebou určite :) aj ked wiem,že srdce zabolí , ale úsmev na tvari nestrať pretože vyhral on potom a smutný z teba nebude určite :)takže ..smej sa .. spoznawaj ludi .. Užívaj si :) a všetko okolo toho .. a uvidíš že stretneš raz normalneho a budeš sa smiať na tom čo si mala za chlapca ked si mala 17 :)a ver že boliet to nebude wobec neskor :)

drobeeec

no sima ja som kedysi prežila čosi podobné...milovala som chalana napriek tomu že mi stále ubližoval, sedem krát ma nechal a ja som sa vždy ku nemu poslušne vrátila...nechápala som samu seba prečo to robím, či som od neho závislá, alebo ho naozaj tak hlúpo milujem...po 5-tich rokoch láska opadla a ja ľutujem že som si nevážila samu seba a takto dala so sebou zametať...ver že sa budeš časom na to pozerať inak...teraz ti asi moje slová veľa nedajú, úplne chápem ako sa cítiš...pýtaš sa čo by sme robili na tvojom mieste? bola som taká istá, ale teraz ti môžem povedať že ZABUDNI, snaž sa oslobodiť, lebo to nikdy lepšie nebude, ked sa takto sprva tak si ťa neváži! držím palce

stasiika

No kašli naňho si mladunka on obyčajny chudák no proste pubertiak keby ta myloval vživote by ti takto neublížil ani by to nedokázal. Mama kamarátku o dva roky stršiu od teba tak isto mala presne to čo ty, a dostala sa z toho dostala hlavne rozum, čas to prelieči

metoyou

si mladucká, krásna, uzívaj si zivot...hlavne bez neho. Vsetky sme to zazili - tu bolest ked nam takto niekto ublizuje - ale najlepsie na tom je, ze ta bolest po case prejde. kludne si poplac, ak citis, ze sa ti ulavi, ak sa nemas komu vyrozpravat, tak si pis dennik a vzdy ked budes mat nutkanie zavolat mu alebo ak ti bude volat on, spomen si na to, ako ti to ublizuje a ze ty si zasluzis nieco lepsie...vela stastia. Bohuzial, tu bolest si musis pretrpiet, ale ver mi, prejde to...

winki

cele mi to pripada, že tá ktoru si videla s nim bola jeho priatelka a ty si bola zábavka.
Musíš dat hore hlavu a usmievať sa na neho aj ty. Ked bude volať nedvýhaj. Bude to ťažké ale musis to dokazat, lebo pre neho niesi nič len obyčajná chudera.