FRANCUZAK

Príspevok v téme: FRANCUZAK
Nikol15

Ahojte dufam ze s ami nebude smiat ale mam 15 a este som sa s nikim nepozkavala aa bojim sa toho poznam jedneho chalana ktory s ami velmi paci ale bojim sa s nim chodit pretoze som sa este nikdy nebozkavala tak newem ani ako to prebieha nic co mam robit a podobne a nechem zasit nijaky trApas aa uplne s apred nim strapnit prosim pomoze mi niekto ale piste iba taky co nemate v plane sami vysmievat dakujem:)

Nikol15

jajka001_ juj no tak uvidim snad to nedokaslem :) aa bude to oka fuu ale je to dost blby pocit nevediet co ta caka

jajka001_

vies co takto: normalne sa bozkavajte, a ty len potom mierne pootvor usta a hmm no ved uvidis :) sak no a co naucis sa.

Nikol15

och ale ja neche mazzit taky trapas najme nie z tym chalanom:(...inac to o tom ze sa to baby ucia navzajom som tes pocula pridem mi to dost odveci radsej sa strapnim ako nacvicovat to z babou :D

babenka1

neboj sa, všetci sme tým prešli. Ak sa bojíš, že niečo pokazíš, nechaj sa viesť svojím priateľom a keď si zvykneš, budeš už aj sama vedieť čo robiť. To sa nedá tak presne vysvetliť, proste zavri oči a vychutnaj si to :)