Kondomy velke balenie

Príspevok v téme: Kondomy velke balenie
orchid

ahojte viete mi poradit kondomy, ktore sa predavaju vo vacsich baleniach teda nie iba tri kusy?viem ze su durexy asi po 12 kusov, ale ci su aj nejake ine tak neviem...predsa len je to ekonomickejsie balenie, ale napr. tie durey su zo vsetkych snat najdrahsie, aj ked neviem. mozete pridat aj ceny tych baleni.diky moc

AdamKrt

Lenze jej to neni neprijemne. Ved este vaginu ma namazanu od pharmatexu, ale ten vytvori taky oschnuty film. Ona neciti nejake neprijemne trenie, takze to musim kontrolovat a castejsie vlhcit. S lubrikantom som to nechcel pouzivat, pretoze pisali, ze vacsina lubrikantov vraj eliminuje Pharmatex.

carny

tak to je hlupost. Ked tvoja partnerka ma pokazene zavlazovanie, tak nemoze sexovat az do suchoty, ved ani jej to predsa nie je prijemne. KEd tak pouzivajte kazdych 15minut lubrikacny.. ale to je chyba zavlazovacieho systemu partnerky a nie kondomu..to si este asi neskusal cinske durexy..

AdamKrt

Tie XX Lubricated som par krat skusal. Nezda sa mi, zeby boli extra lubrikovane. Uz mi par krat praskli, pokial som ich dodatocne este nemazal pri dlhsom styku...

carny

cenovo som ti zabudol napisat ako to tam je .. my tam kupujeme skoro polroka, stali zakaznici maju vzdy zlavu oproti beznym. 100ks kondomov ta vyjde od 15 do 22.5eura. Akcia na Primeros 1+1 krabicka tam je tiez ak chcete na skusku. Dorazne odporucame primeros xX lubricant 100ks balenie, to su naj kondomy. A teraz na ne davaju aj garanciu spolahlivosti

AdamKrt

Napr. Carexy klasik, alebo ultrathin, ci ovocne maju 12 balenie. Na vrubkovane Carexy maju v Kauflande teraz akciu 3+3ks /cize 1+1 krabicka v baleni/ a tak isto na Primerosy tam maju akciu 1+1 balenia. Cez internet sa predavaju napr. 10 ks balenia Masculanu, alebo aj 150ks balenia.