Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(

Príspevok v téme: Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(
poliewoocka

Ani neviem,co mam pisat..je mi strasne smutno, moja jedina Laska uz isiel do BA, ja zajtra cestujem do Prahy..strasne tazko sa nam luci vzdy, aj ked som bola minuly tyzden na stvordnovom sustredeni..ked som prichadzala vlakom domov,ON ma cakal na stanici..rozplakala som sa od stastia..strasne velmi ho lubim, MILUJEM. Viac,ako svoj zivot..on je ten pravy..s nim chcem zit,za neho sa chcem vydat..byt jedine spolu..nechcem byt s nikym inym..aj on to tak citi a miluje ma..najviac na svete..ziadna dialka nas od seba neodluci. Viem,ze uz ineho milovat nebudem.Spoznala a spoznavam kopu inych ludi,ale nik mi nedava a nik ma tak nechape ako ON. Budem chodit domov kazdy tyzden..vlaky mam zadarmo, a niekedy pojdem aj do BA a budeme spolu cely vikend:)) je to uzasny pocit,ked viete,ze na vas niekto caka..ze zije len a jedine pre vas..NASA LASKA..taka silna..vyska prejde. Ved predsa musime mat nejake vzdelanie,aby nam bolo co najlepsie:) dialka nasu Lasku len posilni..budeme spolu navdy,len TY a JA..MILUJEM TA

zdenulka

presne to co ty pises..a ja som jeho prva o ktorej vedeli jeho rodicia(inak som jeho druha :)) takze si mysli jeho mama ze sme este mlady a ze je skoda stravit len pri jednej babe cas..ale inak by mi no ani moc nevadilo len mna strasne zasiahla socialna praca teda hlavne deti..a jeho mama pracuje v detskom domove a rada chodievam za detmi ale ked tam je ona tak mi to troska vadí..

bella1988

ahoj poliewoocka, ja mam tiez taky vztah ako tu opisujes :) s priatelom sme spolu uz skoro dva roky a tiez je moje vsetko moj zivot. velmi ti drzim palce s tym vztahom na dialku lebo ja by som to asi nevydrzala. ale zvyknut sa da na vsetko. my sme nastastie na tej istej vyske takze sme casto spolu. teraz si chceme akurat najst nejake spolocne byvanie tak dufam ze najdeme nieco vhodne :)
Gill: a preco sa s tou svadbou tak ponahlate? ved mas len 19 rokov. ja mam 21, priatel 23 ale este by som asi svadbu nechcela. jasne ze viem ze s nim chcem stravit zbytok zivota a ze po skole sa vezmeme, ale zatial nepotrebujem nejaky papier aby mi potvrdil ze patrime k sebe. a ked uz mat svadbu tak naozaj rozpravkovu so vsetkym co k tomu patri :) a taka svadba bohuzial nieco stoji. takze zatial o tom nepremyslame.

Gill

Zdenulka, ja som sa vzdy smiala na vtipoch o svokrach, ale teraz ma uz pomaly prechadza smiech. Asi tu budem aj ja o par rokov pisat o svokre :D U mna presne to iste, ma pocit, ze jej ho beriem, ten moj je navyse skoro ako jedinacik, lebo brata ma uz starsieho, ten uz ma svoju rodinu a tak sa upla teraz na mojho priatela. Ja sa velmi snazim tiez, som k nej mila, nosim jej darceky aj vsetko, ale ona nas stale berie ako deti, a mna ako nejaku sokynu alebo co. Pritom nasi su presne opacni, oni sa uz tesia na svadbu a priatel je u nas ako doma...

zdenulka

pre gill.konecne uz som myslela ze len ja mam problem s jeho mamou..a to ja sa snazim ale ona ma pocit ze jej ho beriem..inak je to fajn u mna doma..sucast mna..

Gill

zdenulka, polievocka, teraz si uvedomujem ake mame stastie, ze mame takych priatelov :) Ja mam teraz cerstvych 19, ten moj uz skoro 20 a na buduci rok by sme sa chceli zobrat. Ked za nim pojdem do BA, tak chcem aby sme uz byvali spolu, aj on. Sice sme na to este mladi, ale radicia nas v tom tiez podporuju, moji ho beru uz ako sucast rodiny, len s jeho mamkou je este trochu problem...ale zvladneme to :) Mne by stacila aj uplne malicka svadbicka, hlavne, ze bude nasa :)

zdenulka

tak mame stastie na vztah :)to je fajn aj ja som mlada na taky vztah 18 rokov,on bude mat 20,ja na vyske nie som,on je teraz prvak..a s tou svadbou by sme chceli pockat az ked budeme robit a hlavne si kupit vlastne byvanie..a ked svadbu tak poriadnu..

poliewoocka

Vzdy som chcela studovat medicinu alebo nieco podobne. Uz teraz sa obaja tesime na leto, ako budeme lezat v zahrade na lehatku a nik nas od seba neodluci cele dni:) a aj mi povedal..ze bude stale pri mne, pomahat mi ako len bude vediet,ochranovat ma,milovat len mna a robit vsetko pre to, aby som bola stastna..a ze aj ked dlhsie nebudeme moct byt spolu,bude na mna mysliet a cakat..vacsi poklad neexistuje:) budeme v kontakte cez skype, kazdy piatok vecer pride pre mna na stanicu. A cez vysku by sme sa chceli aj zobrat..aj nasi nas podporuju, neodchadzame nikde navzdy prec..toto je len pokracovanie niecoho krasneho,nova etapa..

zdenulka

no ja som bola po dlhom case bez neho na dovolenke(kedze to bol darcek tak nemohol ist) s rodinou a mali sme taky ucet za telefon spolu vyse 200 eur,:( bolo to z viacerych mobilov ale aj tak..neviem aj so skolou my pomaha a navzajom..

ellie

poliewooocka presne viem ako sa citis :) my mame rovnaky vztah, tiez viem, ze je ten pravy, ten za ktoreho sa raz vydam, s ktorym budem mat deti a s ktorym zostarnem :) a napriklad sa tiez nehadame, lebo sa nemame na com pohadat, ked uz sa nieco stane, radsej si to normalne vydiskutujeme ako by sme po sebe mali kricat alebo nieco podobne.. tak ako aj vam, aj nam teraz vysla blbo skola, minuly rok to bolo este v poriadku, ale tento su tam strasne pauzy, aj trojhodinove okna medzi prednaskami a cvikami, tak chodime domov strasne neskoro a tak.. aj pre mna je tazke si na to zvyknut, je to zmena oproti tomu ake to byvalo.. myslim vsak, ze taketo veci su skuskami vztahu, ak je dostatocne pevny, vydrzi aj odlucenie.. drzim vam palce :)

Gill

poliewocka, tesim sa s tebou :) ja mam uz 3,5 roka vztah na dialku a presne viem ake je to lucenie tazke :( ale uz som si na to zvykla a aspon sme si vzacnejsi :) neboj, vy to urcite zvladnete! ja mam tiez 19, teraz maturujem a priatel je uz na vyske v BA, planujem prist za nim a potom uz budeme spolu, tak sa tesim, ze uz len necely rok :) my sa chceme aj vziat aj ked sme este velmi mladi...