KEDY VAM BOLO V ZIVOTE NAJHORSIE????

hedviga

polievocka...uzivaj si tieto nadherne chvilky lebo ja som prezivala uuuplne to iste a tahame tato uz 2 rok...a uz sa to sere...a obaja sme si mysleli presne to co ty...to je uplne ako by som ti pisala ja....
ver mi proste toto je len teraz mnalo vztahv vydrzi...prejem ti ale pevne nervy...my sme este stale spolu ale je to uplne ine hoci minuly rok to bolo perfektne...

charla

kedy mi bolo v živote najhoršie-asi ked som vedela že sa všetko ruca a ja som bola bezmocna.ked sme utekali z domu ked oco chcel zbit mamu ked som sa bála ist domov je toho vela a hoci už mam svoj vlastny život a otec už nie je medzi nami aj tak som z toho poznačena-ale snažim sa bojovat a napriek všetkému zlemu to beriem tak že to tak malo bytˇ

xyz...

t333
s tebou si mozem podat ruky,lebo tiez mam 27 a pred 2 rokmi som skoncila vysku,len na rozdiel od teba som bola dost dlho nezamestnana a aj v jednej velkej sracke,do ktorej ma dostal niekto iny a z ktorej som sa dost dlho spamatavala,ale asi sa mi to malo kvoli niecomu stat a jedine pozitivum na to bolo,ze som schudla okolo 6 kil a t333 bud rad,ze mas aspon pracu,ktora ta bavi a ze zarabas,ani nevies,co by za to dali ini ludia

poliewoocka

Ani neviem,co mam pisat..je mi strasne smutno, moja jedina Laska uz isiel do BA, ja zajtra cestujem do Prahy..strasne tazko sa nam luci vzdy, aj ked som bola minuly tyzden na stvordnovom sustredeni..ked som prichadzala vlakom domov,ON ma cakal na stanici..rozplakala som sa od stastia..strasne velmi ho lubim, MILUJEM. Viac,ako svoj zivot..on je ten pravy..s nim chcem zit,za neho sa chcem vydat..byt jedine spolu..nechcem byt s nikym inym..aj on to tak citi a miluje ma..najviac na svete..ziadna dialka nas od seba neodluci. Viem,ze uz ineho milovat nebudem.Spoznala a spoznavam kopu inych ludi,ale nik mi nedava a nik ma tak nechape ako ON. Budem chodit domov kazdy tyzden..vlaky mam zadarmo, a niekedy pojdem aj do BA a budeme spolu cely vikend:)) je to uzasny pocit,ked viete,ze na vas niekto caka..ze zije len a jedine pre vas..NASA LASKA..taka silna..vyska prejde. Ved predsa musime mat nejake vzdelanie,aby nam bolo co najlepsie:) dialka nasu Lasku len posilni..budeme spolu navdy,len TY a JA..MILUJEM TA

t333

ok, priznavam... myslim negativne (niekedy). snazim sa tak nemysliet, po case do toho vsak vzdy spadnem proti vlastnej voli. snazim sa to aspon neprenasat na ludi v okoli, to ale nic nemeni na tom, ze skoro permanentne som vo vnutri smutny aj ked navonok sa to snazim kryt nech od seba neodplasim ludi.

alzbee

Ked mi zomrel kamarat, ked som nasla mamu, ako pojedla tabletky, ked sa mi chcel brat zabit, ked otec chodil omov opity a hadali sa s mamou, ked ma opustil priatel...bolo toho viac, nez dost, ale ako sa hovori-utrpenie, ktore zazivame nas robi silnejsimi...

michaelaXX

t333 najhoršie je vzdať to, tak sa nevzdavaj, určite príde istého času deň, ked sa to všetko len k lepšiemu zmení.Uvidíš :-)