Pocit hrče, alebo niecoho v krku

majkaa

mastie myslis ze to su parazity???dnes som zacala cistenie -odparazitovanie v krvi,prva davka nalacno,bojim sa co to somnou urobi,je to rusky doplnok,vola lymfosan artro..mne ten lupus udrel ako prve do klbov,clenkov,bola som na lymfodrenaz, a maserka mi poradila mi toto..pozna to niekto?

majkaa

mastie, dufam ze to nebude horsie..co myslis,ze je to uz praca lupusu?hm neviem,ale palenim zahy mam problem dlho,a nejak som nepripisovala tomu vahu,kedze to ma vela ludi.

mastie

majkaa,rada by som verila,že tabletky pomôžu,ale aj za tým lupusom bude niečo iné...
tá giargia by sa mala dať zistiť vyšetrením šťavy z dvanástnika..

majkaa

ahojte,ja mam podobny problem,niekedy sa mi suchsie susto zasekne v strede traviacej trubice,napr.ked jem mrkvovy salat a ta duzina,ostane mi hrozne zle,ani hore,ani dole,tak pomaly musim zapit vodou,kym zide,...inokedy bolest az v chrbte a do sanky ako na infarkt,tiez ked som zaspavala,sa mi to vracalo hore,az som sa dusila,mavam casto aj palenie zahy...kedze teraz mi zistili systemovy lupus,myslela som,ze mi to zasiahlo uz pazerak,tak som utekala na gastro.zistili mi reflux,mam dvoje liekov,dufam ze to bude len docasne

mastie

Zdravím,ja mám pocit zrna v krku a tiež mi to migruje,brala som lieky na larvy toxocary,tiež na lamblie,ktoré mám v hltane, podľa stravy zostúpia alebo vystúpia zo žlč. ciest.Radila by som zájsť na biozenonačné vyšetrenie parazitov,ktoré je v BA,KC,MT,ŽI,HD...
Verím vám,že to psychické nie je...aj za astmou bývajú skryté parazity...
tak veľa šťastia a skoré uzdravenie...

kurnosinka

už niekoľko rokov-dva, mám nepríjemný pocit hrče v krku, ako keď sa Vám zvyšok potravy zavesí na hrtan a nejdete to prežrieť. Potom neustále sa snažím prehltaním slín sa toho nepríjemného pocitu zbaviť. Naustále som akoby zahlienený...bol som na veľa vyšetreniach -pľúcnom, gastro, krčnom, alergologickom, na štítnu žľazu, ale všsde som mal dobré výsledky . Začínam mať depku z toho nepríjemného pocitu-lebo musím neustále prehltať aby som sa toho pocitu hrči v krku zbavil... vraj sa mám s tým naučiť žiť. Čo sa stalo, však doteraz som žil bez toho a jedného dňa sa ten pocit objavil a trvá stále...neviem spávať, nechutí mi jesť je to pre mňa jeden veľký nepríjemný stres...

Merika45

takýto problém mám aj ja a už pomerne dlho s menšími prestávkami jeden deň mám pocit že tam niečo mám druhý zas nie niekedy ten pocit trvá aj týžden a potom mám zas pokoj. Stítnu žlazu mám tiež v poriadku a k ďalšiemu doktorovi dlho nepojdem lebo tých som si užila v poslednej dobe až až . Mám tráviace problémy a kôli tomu som chodila po doktoroch a potom na tú štítnu som bola aj tak prt zistili a trápim sa ďalej sama ale doktorov už fakt nechcem vidieť.
Ešte k tomu divnému pocitu v hrdle keď naň nemyslím tak to ako keby prejde a potom ked si to zas uvedomím znova to tam mám možno to bude naozaj psychika ale čítala som že takéto problémy niekedy môže spôsobovať aj krčná chrbtica a ja mám okrem toho pocitu aj také lupnutie pri prehĺtani :D