Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?

Príspevok v téme: Neznášam baby,ktoré sa vnucujú...čo s tým ?
peterek

Ahojte,
chcel by som si najst slusne dievca na trvalejsi vztah,no aj keby som lampasom hladal,taku asi nenajdem.Ked sa aj s nejakou zoznamim a dohodnem si s nou dalsie stretko,tak dostavam navrhy typu mam volny byt,nasi nie su doma,alebo chce hned pusu a podobne kraviny a ja hned stracam zaujem. Otravuje ma, ked mi stale vyvolavaju a vypisuju ako na mna myslia a ci mam cas ist tam alebo tam. Ja mam predstavu o svojej buducej laske asi taku, ze ja ju budem dobyjat a tuzit po nej,ale doteraz kazda sa mi nuka hotova na tanier.Ved kto to kedy videl,aby pasca nahanala mys?

suhlasim

Ja teda tiez poznam vela slecien a zien, ktore su az prilis lahke, ocividne sa vnucuju a ponukaju, ja sama nie som nejaka puritanka, ale ako chodia niektore zeny von, do barov, kaviarni a clubov, tak to je hrozne, len aby cim viac sexi boli, ale vacsinou to prezenu a su az vulgarne, najlapsie ked si daju nejaky ten poharik a to potom nemaju mieru, vesaju sa po hociktorom chlapovi a nevidia, ze davaju jasne signaly pretiahni ma a odkopni ma. potom sa vsak cuduju, ze nemaju trvalejsi vztah, ale s takymito lahkymi zenami nikto normalny vztah nechce. je to hruza, ale naozaj na uliciach vidno vsetko. Ja mam 28 rokov, rada sa obliekam sexi ale co je vela to je vela, nedam predsa kazdemu na prvom rande. chlap ma ma dobyjat.

AdamKrt

EvaKrtova:

to nebude vyzorom, ale skor tym, ze ja dlho zenu nechytim ani len za ruku, pretoze som zo zaciatku trochu nesmelsi a tato nesmelo moze u mna trvat, tyzdne, ci mesiace.

Vyzor neni zly, aspon myslim. Priatelka a jeden znamy tvrdia, ze im hodne pripominam vzhladom Roba Opatovskeho, ale mne samemu sa to vobec nezda /asi maju nieco s ocami/.

EvaKrtova

peterek! pekne si to napisal a davam ti za pravdu. urcite nie je to dobre, ak sa ti zena vnucuje. taka nestoji za nic.
AdamKrt! to bude asi tym, ze ty zrejme velky fesak nebudes, tak si nedostal ziadnu ponuku. vsak ano? :)
ja osobne poznam 2 kolegyne, ktore ked sa zoznamili s nejakym muzom, tak mu vliezli hned do postele a podotykam, ze neboli to ziadne pubertiacky, ale zrele zeny s VŠ.

AdamKrt

Neviem teda odkial tie zeny, ci dievcata berie, ale v zivote sa mi nestalo a ani som nepocul o tom, zeby nejaka sa takto ponukala a hned na prvom rande.

Bud pouziva AXE, alebo tie zeny su iba nejake pubertacky, pretoze by som hadal, podla toho, ako tu vela pubertaciek pise, ze od nich by nieco take aj vyvstalo.

alzbee

Osobne mi to nepripada byt take, ze by sa tym vychvaloval alebo co...proste len opisal, co mu na babach vadi a veru to je pravda, ze su baby, ktore sa doslova ponukaju. Ja tiez nemam rada smsky typu, ze ako niekomu chybam, ako na mna mysli a pritom som sa s nim videla raz...alebo, ze hned sa na prvom rande chce bozkavat...mnohym to pride divne, ze ako moze chalan take navrhy odmietat, ale tak sa mi zda, peterek nerozmysla len "vajcami"...

kaciatko7

ked si tak citam, co si o sebe napisal, tak sa vlastne ani necudujem, ze si este slecnu na trvalejsi vztah nenasiel. mozno by nebolo na skodu sa zniest z oblakov na zem a hodnotit sa trosku skromnejsie. veruze taketo typy chlapov nepritahuju.