Budem licit na divadelne predstavenie - typy ako na to!

Príspevok v téme: Budem licit na divadelne predstavenie - typy ako na to!
maskerka

Ahojte vsetci!
Som zacinajuca maskerka, a v piatok sa kona podujatie, na ktore mam licit osobu, ktora bude hrat choru. je to divadelna hra a ja som to dostola ako brigadu... viete mi poradit nejake triky? napr. ked bude hrat unavenu zenu, strhanu, nemozem ju nalicit pestrymi farbami... preto vas prosim o rady. Diky moc. Mam strasnu tremu a vela to znamena pre mna

maskerka

Len zacinajuca maskerka... viem licit rozne, ale umelecky nie, to je moja premiera... preto mam velke stresy z toho... :))) ale velmi pekne dakujem za tvoje rady.

jednoockoo

no ja viem, preto by som ten tien dala len tak pod oci a len tak jemnucko, treba vediet zladit farby..ceruzku na oci urcite nie, zvyrazni oci spiralou , ale aj tej len velmi malo...proste tazko sa pise a tazko ukazuje :) keby si bola vedla mna tak sa/ta tak namalujem a uvidis ze yb to nevyzeralo ako monokel, treba sa s tym pohrat. :)

inak ty si maskerka, ty by si mala radit nam, nie? :)

maskerka

ale nechcem zasa, aby to posobilo dojmom, ze bude mat monokel... take jemne kruhy pod ocami, ake byvaju z vycerpanosti... to by som mohla pouzit hnedu alebo ciernu ceruzku na oci, pripadne ked chcem zvyraznit oci, tak... cim?

jednoockoo

daju, vsetko sa da :) ja by som pouzila skor cierna siva zelenkava a do fialova trosku... teda aspon ja mam zelenofialove kruhy pod ocami neviem ako ostatni :D

maskerka

Daju sa aj kruhy pod ocami nalicit? ake farby by som mohla pouzit? aku kombinaciu, moze byt podla vas hneda, cierna... alebo bledohneda?