vyrastene vlasy...pomozte

kaciatko7

to je tak, ked sme blondinky chceli byt :) ale uz nechcem veruze, nikdy sa mi tolko nestiepili, nepadali...okrem toho kopec roboty s tym.

bara017

januska21 no mozno sa ti vlasy lamu a ani si to nepostrehla, to je vtedy ked sa česeš a lietaju take kratke vlasky len.. presne moj pripad, tiez mam husty blond melir a lamu sa mi vlasy velmi aj su suche.. Urcite sa casom vratim k svojej farbe, lebo mi to dost vyrasta a vlasy su poskodene:(

januska21

SugarLips-no mam 15:) a velmi ma zaujima vseeetko co sa tyka vlasov pretoze za posledny rok sa mi abslutne nepohli. stale su po plecia a velmi tuzim mat dlhe:( a co sa tyka toho co som napisala, tak farba mi vyrasta lenze je nespozorujem ziadne vysledky. strasne ma to trapi a viem ze si mozno povies aka som ovecka ale mat dlhe vlasy je mojim snom :)

kaciatko7

vlasy rastu stale, aj ked mas konceky znicene. dobre, ze ich podstrihujes. avsak ak si budes stale odfarbovat, tak sa ti znicia a myslim, ze budu aj pomalsie rast. kedysi som mala po pas vlasy, tmave a ako som zacala odfarbovat, dopracovala som sa akurat tak k znicenym vlasom, ktore musim stale strihat. teraz mam pod usi :( nenic si ich farbenim. mne z farieb aj dost padaju.

kaciatko7

samozrejme, ze ti rastu, ako by sa tam potom nabral ten odrast? to sa ti len zda, ze nerastu, odrast je toho dokazom.