vlasovy aktivator na rast vlasov

slniecko2010

mne osobne capillan vobec nepomohol a ani lopuchova vodicka ,, teraz mam Biohar tak som zvedava ci mi pomoze na rast novych vlasov kedze ich mam strasne riedke a uz aj plesinku na temene hlavy

Iveta Michael

pre mňa to bol jednoznačne aktivátor Capillan B a ten som kúpila j v drogérke ale či ho teraz niekde dostať to veru netuším...asi ho už nevyrábajú,lebo všetko čo bolo dobré prestali vyrábať:(((

P.S. Na rast vlasov je naozaj osvedčená lopúchová vodička,to majú všade v supermarketoch.Stojí to pár centov a vlasy z toho veľmi rýchlo rastú..a vonia to tiež pekne.

Maser9

Vlasy nezačnú rásť rýchlejšie, ľudia nebudte naivný ! jedie že by začali rásť placibo efektom, nijako inak, neverte reklamám, správny produkt nepotrebuje reklamu.... hmmm...

Maser9

ako masér radím na rast vlasov stimulovať nechty, tzv. hraj sa z nechtami na rukách to stimuluje hormón ktorý má na starosti rast vlasov, osobne by som si nedával tie gebuzíny na hlavu...

pattka

No ten capillan fakt priserne vysusuje, tak preto len na pokozku, kedze tie ucinne latky su rozpustene v liehu, inak mam vlasy ako metla ci strasidlo do maku :D