Ako sa da odstranit z pokecu?

M 25

a pre amik, nie, tá dotyčná osoba nevie, že si si ju zablokovala a ano, všetko, čo si písala od nej nepríde..

kika1111

ako sa da odstranit prihlasovacie meno z pokecu,lebo ked dam delite vymaze sa,ale ak kliknem znova do policka tak opät ukaze nick...PROSIM PORADTE MI

Amik007

Zdravím, na pokec chodím minimálne, zaujímalo by ma však, ako je to so zablokovaním správ od konkrétnej osoby. Keď dám túto osobu že "obťažuje ma" , tak mi od nej neprídu rp, pošta, ani mail? A tá osoba vidí, že je zablokovaná a píše zbytočne?

narnia18

ako sa da odstranit prihlasovacie meno z pokecu,lebo ked dam delite vymaze sa,ale ak kliknem znova do policka tak opät ukaze nick

ivike

Ako sa dá vyhodit niekoho z pokecu co nedaju a pokoj a vždy obťažujú. Rada by som bola ak by sa dalo ich vyhodit.

[zruseny8]

a postup na odstranenie nicku:
1. najskor sa prihlasis pod svojimi udajmi
2. dostanes sa na hlavnu stranku kde su zobrazene vsetky miestnosti a uplne hore vlavo mas napisany svoj nick napr. zuzka22 a ked prilozis mysou na ten nick ukaze ti par ponuk ako nastenka, fotoablumy az po zoznam prihlaseni. ty kliknes na nastavenia konta
3. potom vlavo uvidis nieco take ako moje udaje, meno a priezvisko a tato ponuka konci nazvom: zrusenie nicku - kliknes na to
4. precitas si co je tam napisane, vyplnis dovod a heslo pre prihlasenia na pokec a uz sa len nasledujuciach 30dni neprihlasis a malo by to byt natrvalo..neviem neskusala som to, iba som v nastaveniach objavila tuto funkciu...dufam ze som pomohla