pporadte co jete - kto ma prob . zo žaludkom dakujem

Príspevok v téme: pporadte co jete - kto ma prob . zo žaludkom dakujem
maria2

doplnky nechcem dakujem to už nieco viem co robit už 15 rokov mam prob. zo zaludkom viem co pit aj co na travenie chcem radu co jest lebo nieco robi hrooozne zle ako napr kava, cokolada voda bublinkova sladké .... co jete vy dakujem piste ty co maju problem zo zaludkom nemusite tu davat pisat doplnky ziadne do ters som nic nedavala okrem cajov sody a je mi dobre len neviem zi zo stravou poradit co v akej konbinacii jes spolu

maria2

mjanik dik nezabrala ani homeopatika akupunk chodim stale ale skor na chrbat taky relax tam je to super ale na zaludok 0 bodov stale rovnako nevyliecila viem ze s tym musim až do konca rezat sa nedam ma to este horie vedlajsie ucinky ja by som chcela vediet radu tych o maju problem a napisu napr. ze jablka su na travenie ano to viem aj mandle aj tortové oplatky stahuju aj kysel v zaludku ale zatial skor ja tu davam rady ako ty co by poradili mne ako jedalnicek nap ranajky co maju obed veceru ... a coho sa vyvaruju ale myslim ze aj tak som si to tu sama vsetko napisala co je zle a co dobre tu sa nedockam asi rady

maria2

a vrazilo mo to aj na zlcnik a to som mala zapal 10 nakoniec som už nic nekupovala kupujem ale len s lekarne a to kvapky ked boli ma zaludok a prezeniem to s cokoladou no fajn je tu zaludkar

maria2

ano pravda kuracina je super nie lecit sa to už neda je to svierac on ma pracovat tak ze sa otvara a zatvara ale on tak nepracuje robi to že on sa otvara a zatvara ako chce on preto jest musim po menej a castejsie a ako pisal a povedal lekar vela toho nemozem lebo aj tak on nevie kedy ma dost potom to vyvracam a inak zase stavy ako z pomaranca spavia kyselinu zase vyvraca to preto už som sa naucila co jest a co nie preto chcem rady s tymi co maju problem zo zaludkom nie lieky tie vraca zaludok skladaju za zo zlozky ktoruaj tak on da von sprvy tam také zatoxik prosredie ze raz som zvyjala v bolestiach len upravenou stravou preto viem co mozem co nie ale nie je to ažaž 100 percentne lebo napr nieco ako napr kuracinka zemiaky dam nieco ako kolu nie tu nemozem napr nemozem ani papriku je tam supa možem ju ak ju aj rajcinu musim dat prec tu supu ale nic zatrial tu nik niej ako zaludkar inak vie o o com pisem za 18 rokov ma lieky nevyliecili ani tie o rng skor som skoncila na vyplachu lebo mi to sposobilo skor este horie a povedali ze som si radej mala dat na zaludo lekar. kupene caje alebo miesaju aj kvapky

kurpol

mne jednoznacne pomohol horuci kuraci vyvar(nie bujon!) na ranajky. mala som niekolko rokov problemy so zaludkom. teraz uz nemam.

maria2

1 kava, akohol, salama sucha cokolada vody bublinkové, slané stiplave korenené smotanové mliecne vyrob., kecup paprika rajcina ---- to nemozem .2 možem jablka biele meso celozrné ryzu zemiaky banany dietne salamy caje , kapustu cestoviny ....a ovocie ako pomaranc madar. nie moc kyseliny robi co papate vy