ma pripadne mal niekto znamienko na prsnom dvorci??

Príspevok v téme: ma pripadne mal niekto znamienko na prsnom dvorci??
NatialiaB

Ahojte! Asi od narodenia mam na prsnom dvorci akoby znamienko farby ako je dvorec a bradavky. Kedze som to mala cely zivot nemyslim ze by to malo byt nebezpecne ani lekari ma na to nikdy neupozornili. Lenze zacina mi to trosku zavadzat, nieje to esteticke a spodna cast "znamienka" zacina tmavnut?..ci to je?..ta cast ma farbu ako normalne znamienko. je to nebezpecne?..mali ste podobny problemik?..ako sa to odstranuje?..zostane mi jazva?...chcem to co najskor riesit, pretoze urcite by mi to neskor pri kojeni asi vadilo. Poradte..dik

AdamKrt

Navstiv dermatologiu a objednaj sa na vysetrenie. Poslu Ta bud potom este na onkodermatologiu, alebo rovno za chirurgom. Odstrania to a daju nalez vysetrit na histologii.

NataliaB

a nemala by som ist radsej ku gynekologicke, mozno by mi povedala ci je potrebne odstranenie alebo dalsie vysetrenie u koznej.

hmmmmmm

chod ku koznej lekarke, ta to pozrie,pripadne posle na odborne vysetrenie.a s tym odstranovanim, ak to odobria, jazvicka urcite zostane aj ked to odstrani platicky chirurg, na prsiach je to trocku komlik.si myslim, lebo napr v tehotensve menia velkost, tak bude aj jazvicka sa menit..