Fajčenia

barman

Nikto vam nekaze chodit do kaviarne, kde sa fajci. Chodte do divadla. Su aj rozne podniky, cajovne, kde sa nefajci. Len tu neplacte ako vam fajciari nicia zivot. Apropo Treba zakazat vstup nefajciarom do fajciarskych podnikov a bolo by po probleme. Aj tak robia ovela mensie trzby v priemere ako fajciari.

Petuska B

Ja som fajčiarka ale vo vnútri nefajčím. Mne osobne to dosť vadí, keď sa už fajčí niekde v bare, malo by to byť dobre vetrateľné, tak aby to nebolo ani cítiť a v reštaurácii, kde sa podáva jedlo tak to už vôbec neprichádza do úvahy. Presne tak, zákon síce prijali ale... zákony sú na to aby sa porušovali, nový cestný zákon tiež nedodržujú všetci a osobne sa mi zdá, že je to oveľa horšie ako pred tým.
Je rozdiel medzi hulvátom a slušným človekom a je jedno či je to fajčiar alebo nie. To si každý musí sám uvedomiť. Však keď si chcem zapáliť, nemám problém ísť si zapáliť von a neobťažovať s tým iných. Keby bolo viac takých ako ja, ani zákon by sme nepotrebovali :-)
Vy sa nad tým budete darmo rozčuľovať, pokutovať budú akurát tak majiteľov barov, reštík atď. a tí ochotne zaplatia pokutu, však ich tržba, ktorú im spravia fajčiari je ďaleko vyššia. A štát zarába dvojnásobne na spotrebnej dani z tabaku a na pokutách za nedodržiavanie zákona.

Taxim

Treba tolerovat fajciarov. Aj oni toleruju vseliake vase vone na ktore su alergicky a nestazuju sa. Prestante vyplakavat. Fajciari plnia kassu statu.

AdamKrt

Tiez sa mi to nepaci. Dojdem do kaviarne, nafajcene mierne. Dojdem do restauracie, nafajcene viac. Objednam si jedlo a vsade naokolo pri kazdom stole si niekto pripaluje. Isiel som na diskoteku, nahulene ako po chemickom utoku. Kde su tie kontroly, ako to dodrzuju vobec zakon ??????