pre tych co nosia kontaktne sosovky

noya

Bud si ista, ze by si rychlo zistila, ak by si si sosovku dala opacne:) Neskutocne to reze.
To, kde je rub a lice sa da zistit velmi jednoducho: Ked si ju pred aplikaciou das na ukazovak, pozri sa na nu zboku. Ak pripomina misku, je spravne otocena. Ak vsak ma okraje vytocene smerom dovonku, akoby pripominala lavorik, je zle a treba ju otocit. Takze, miska - spravne, lavorik - zle. Tazko sa to takto opisuje, ale urcite si na sosovky zvyknes rychlo. Ja som sa ich naucila davat do oka asi za tyzden. Prve dni mi to trvalo aj 20 min.

basaaaaaaaaa

dakujem pekne za prispevky..... este som a chcela spytat, nemate problem s rozoznavanim rubu a lica? zistim to, ak by som mala sosovku naopak?????

melon

Aj ja nosim sosovky, par mesiacov. Ale vsimla som si, ze ked pridem zo skoly, tak mi v ociach vidno zilky. Vam sa to nestava?

arabella

ahoj, pokojne tam mozu byt aj tyzden, napr ked si chora urcite ich nenos aby si si nezaniesla infekciu do oka. minimalne musia byt v roztoku 4 hod. ja nosim sosovky asi 5 rokov a zvykla som si rycjlo :)

mirkaa

ahoj. uz si presne nepamatam, ako som si zvykala, myslim ze ziaden problem nebol. nosim sosovky uz 8rokov cca a som velmi spokojna. okuliare uz len sem tam doma pri uceni, aj to sa citim vselijak. stane sa, ze ich nemam kazdy den, normalne su v puzdre v roztoku, nikdy som sa nad tym nezamyslala, kolko tam mozu byt :) tyzden to asi az nebol, ale par dni uplne v pohode. podla mna to nevadi..