Do Vianoc

ellika

ja sa zatial drzim,tak som aj spokojna..citim s velmi dobre ked vidim ze mam pevnu volu...a dokonca som prisla nato ze ani sladke nepotrebujem kazdy den...:)..

Jooojopka

Ajojte kocky :))
Mno, mam za sebou vikend. Stravovala som sa uplne normalne, mensie porcie a trosku zdravsie. Na obed som doma urobila rybicku, k tomu salatik a v nedelu som priatelovi urobila masko a zamiaky, ale ja som si dala zemiaciky a salatik :))
Som uplne spokojna. I ked vaha mi ukazala stale rovnake cislo, viem, ze to pojde... I ked pomalsie :D

a suzenka má pravdu, čo sa týka toho stravovania. Dieta nieje o tom, aby si clovek vsetko s prepacenim odtrhol od pusy. Musi zdravsie a kvalitnejsie jedla vtedy papat. Inak nebude mat dostatocnu energiu a vzda to na zaciatku.

a ps baby: normalna vaha je vtedy, ked od svojej vysky odcitate 110. Vtedy mate dobru vahu.

Pokial nie ste spokojne so svojou postavou i za okolnosti a mate normalnu vahu podla vypoctov. Tak je len problem v tom, ze si ho neviete vyformovat. Inak vyzera vaha 164cm/ 54kg, ked je vyformovana a trosku ma zaklady normalneho ludskeho svalstva a inak vyzera postava kde baba vazi 164cm/ 54kg a je to len taka zelatinka...

Vtedy nieje dobre drzat hladovku ale skor formovat telo. A celkovo, nedoporucujem nic nejedenie... - sposobi to len telu komplikacie a ked sa zacnete trosku inak stravovat, alebo skor, dobrajete si naviac ako ste zvyknute, zacnete rapidne priberat. Tzv. JoJo efekt...

UZnaozaj

monuska 50 kg je strasne malo na tvoju vysku..mala by si mat minimalne 55kg..ja som mala 50 kg/170cm a vyzerala som priserne..nemala som ziadne prsia,trcali mi bedra aj rebra..jednoducho kostlivec

Monuška

Ahojte baby..=D Tak aj ja sa pridám, ak môžem. =) Mám 170cm a 60kg..do vianoc chcem tiež schudnúť tých 5-6kg..a do leta potom ešte toľko, aby som mala 50kg!=))
Nepapám sladké, vyprážané, mastné, biele pečivo..a tak..behávam, veľa tancujem, cvičím zumbu, mám doma aj rotoped a hlavne cvičím brušáky, lebo si chcem pekne vypracovať brucho..=))

ellika

...super..mam za sebou celkom dobry tyzden a 1 kilecko dolu...tak sa mooc tesim...a hned idem do toho s vacsiou radostou ked vidim ze sa to oplati...drzim palce aj vam..ved tie vianoce su neni az tak tak daleko....

maria2

no mam 1 kg dole ale tych cajov ach jaj ale lepsie ako zase tlacit sladké radsej dam caj sladky ale to stle este nemam 53/54 mam 59 no budem pokrazovat aj cvicit ako sa bude dat zatial ahojko drzte sa

suzenka

to by si nezvladla naprilald takyto jedalnicek je to podla teba vela?

R-tmavy chlieb+sunka, rajcina
D-jablko
O-ryza+dusene kuracie maso
O-jogurt
V-prazenica, zeleninovy salat

k tomu min, 2 litre cistej vody a nejky nesladeny caj, a pohyb minimalne 3 krat do tyzdna

suzenka

elika

tvoj jedalnicek je strasny!

zacni sa nomalne stravovat lebo budes mat problemy

tomuto hovoris jedalnicek na chudnutie???

pri chudnuti neplati jest malo alebo skoro nic ale jest pravidelne, v mensich porciach, pestru a vyzivnu stravu

ty nemas ani pestru, ani vyzivnu, pravidelnost absolutne ziadna, a vynechavanie urcitych casti dna ako napriklad na vecru nic nejedenie je velka chyba..

dufam ze sa neurazis ale nechapem dievcata co sa snazia schudnut tipom aky si napisala ty