iba oral

Príspevok v téme: iba oral
saliven

Ani neviem ci to nazvat problemom, no s partnerom mame vacsinou iba oralny sex a mne velmi chyba to "spojenie", "citit ho v sebe". On si asi mysli, ze ked pri tom nedosiahnem orgazmus tak to pre mna nema zmysel. Chyba mi prosto ten "pravy sex".

Najmenej sto krat som mu vysvetlovala, ze nie vzdy je orgazmus pre zenu to hlavne...

Je tu niekto kto je na tom podobne?

saliven

Ale sme spolu uz nieco viac ako 3 roky a nebavi ma stale mu to vysvetlovat, proste by som chcela zazit spontanny SEX. Je to cudne, to aj ostatnym muzom by vystacil povacsine iba oral?

Inak som v spokojna co sa tyka nasho sexualneho zivota, ale ako som uz pisala, chyba mi ta spontannost na klasicky SEX. A myslim, ze to ak je viac takychto zien, tak to chyba aj im aj ked je oral akokolvek dobry a nech ho akokolvek dobre partner "ovlada". Nenahradi to ten pocit, to "spojenie".

AdamKrt

Chlapec ma rad vyhovorky ? Tak mu povedz, ze ziadny oral nebude.

Kazdy clovek preziva orgazmus az po istom case, pri istej intenzite. Ked je niekto lemra, lemrava, tak sa bude vyhovarat, ze partnerka za to moze, ze nedosiahne orgamuzs. Figu borovu.

V pocitatocnych fazach vztahu sa clovek iba spoznava, co druhemu robi dobre a preto aj to milovani moze byt take nemastne, neslane. Ale kto sa nevzdava a skusa, nachadza miestecka a sposoby, kde to zacina vriet. Sex, ktory je na zaciatku nemastny-neslany, moze po lepsom spoznavani dojst do spalujucej vasne... Len sa netreba vzdavat a chce to skusat, skusat, skusat. Ved ako sa hovori, opakovanie je matka mudrosti.

A ako hovoril pan Lenin: chce to ucit sa, ucit sa, ucit sa. :)
-----------
Pekne nech si chlapec makne a nech sa nevyhovara. Nie ste v materskej skolke na taketo vyhovorky ;-)