CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to

Príspevok v téme: CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to
zufala4210

chcem uz konecne zabudnut . Ludia ako mam zabudnut na cloveka ktoreho som sialene MILOVALA??? ako??? ide mi prasknut od zialu .. preco sa to muselo skoncit?? ja sa uz vazne NEDOKAZEM NIKDY!!! zlubit ked som navzdy statila jeho ...
Preco som musela spravit tolko sprostych chyb?? v podstate si za to mozem sama ale ja nedkozame dalej ..... mam 19 . NAco v zivote hladat lasku??? tak NACO??? toto je moja prva velka rana.. a ak toto je laska nikdy ziadnu nechcem!!! Chcem vratit cas!!

zufala4210

Ahoj nexus.. co mi pomaha?? Neviem ... zeby ta fraza CAS? u mna to uz je viac ako mesiac... Aj ked naozaj este obcas su take chvile ked chyba uz to je pomenej .. Niekedy iba tak rozmyslam o nasich stretnutiach , o tom ake o bolo , ako sme sa rozpravali a veela smiali . Co uz .. Podla mna este nieco pride urcite hej !! Nesmies sa vzdavat ... A prekonas to aj ty!!!

nexus

zufala.. ahoj,...prezrad mi, ako sa ti podarilo, ze zabudas? ja nie a nie...vyhanam byvalu z hlavy, ale nejde to velmi...uz je to mesiac, ale zive je to stale..co ti najviac pomaha...prekonat prazdnotu?

zizizi

malus
myslim ze byvaly to uz davno olutoval co spravil .... len to ze by som musela ublizit niekomu inemu a to neviem ci by som dokazala ... citila by som sa dost vinna ..a asi preto budem radsej trpiet ja aby sa mal dobre niekto iny

malus

zizizi:
a keby ta chcel byvaly spat bola by si ochotna odpustit mu, prijat ho a zlomit mozno srdce tomu terajsiemu priatelovi?

zizizi

hovori sa ze klin sa klinom vybyja ..ja som uz rok po rozchode nasla som si aj noveho priatela ale toho predchydzuajuceho nie a nie vyhodit z hlavy :( .. stretavam ho kazdy den, sme kamarati komunikujeme len cez internet nas vztah ukoncil on koli inej babe ta ho vsak po mesiaci nechala .... ja som si az teraz zacala uvedomovat ze on je moja prava laska ale nevratim to uz spat ... nedavno sme si pisali a zacali sme rozoberat nasu lasku aka bola krasna a skoncila len koli nemu ...a vsak neviem sa pohnut dalej .. mojho priatela mam rada ale nieje to take silne ako by som na lasku ocakavala

ada555

zufala, ty si s nim vobec nieco mala alebo to bola len taka platonicka jednostranna laska ??? ved sak ked ste spolu nechodili tak si musela vediet ze to nema buducnost.. a ty tu robis cirkus ako keby ste spolu planovali spolocny zivot... prepac ale to trochu prehanas nie ?