Bol z vas uz niekto operovany na srdce?

Príspevok v téme: Bol z vas uz niekto operovany na srdce?
Chore srdce

Dobry den, chcem sa vas opytat, ci bol uz niekto z vas operovany na srdce... ako ste sa citili pred operaciou, po operacii... Pomohla vam operacia? Zostali vam aj nejake \"dosledky\" po operacii ako napr. jazva...
Moja kamaratka totizto pojde na operaciu, a chcem ju podporit, chcem vediet co najviac o tom... Dakujem!

fialocka_7

ahoj
mojej starkej robili pred par mesiacmi bajpas v Blave ...pred operaciou mala stres,to ma asi kazdy pred nejakym zdrav. ukonom...ale mala teda riadnu smolu-urobili bajpasy,zašili ju,no vo vnutri nebolo niečo v poriadku,tak ju museli otvoriť (mala to tak asi týžden-len jej tam napchali obvaz s nejakou latkou) potom jej znova museli rezat ranu,aby bola cerstva,a znova zašili...ostala jej velmi skareda hruba jazva,kedze ju rezali 2x...potom musela ist znova do nemocnice,lebo stale mala nejaky zapal a tak....ale uz je myslim v pohode,bola v kupeloch,uz vladze ,takze sme radi...ale poznam viac ludi,ktori boli operovaní na srdce a su v pohode,to chce proste cas,kym sa vsetko aspon ako tak vrati do povodnych kolaji... drzim palce