Akne a strava

Príspevok v téme: Akne a strava
bibba

Chcem sa spytat tych co maju akne a zbavili sa ho, alebo sa im akne zmiernilo vdaka uprave jedalneho listka. Alebo niekoho kto sa vyzna do potravin a pokozky. Nejedla som nic sladke uz 3 tyzdne a nevycistila sa mi plet tak ako by som chcela. Ked som si volakedy dala takuto kuru bez cukrov, tak po dvoch tyzdnoch sa zlepsilo o dost a po mesiaci bola dokonca vyborna. A teraz je to inak. Vsimla som si, ze jem v poslednej dobe viac mäsa. A mozno aj viac syrov. Podotykam ze ze arasidy, chipsy a podobne su pre mna tabu. Budem rada ak niekto napise svoje skusenosti alebo uzitocne rady. Co sa tyka precistenia organizmu roznymi udajnymi zazrakmi ako je aloe vera, chlorella, herbalife a nebudem tu predsa vsetko menovat, poviem rovno: mne to moc nepomohlo... ja verim tomu, ze kazdy si svoj problem dokaze zhorsovat stravou tak by ma zaujimalo co konkretne vie dost zhorsovat akne okrem cokoladky a tych par inych hriesnych veci... Diky :)))

bingham

bibba co to ty rozpravas ??? ty si ma asi vobec nepochopila.... ja nepisem ze akne nie je zo stravy... som pisal ze je to individualne.... napr. mnohym ludom sa robi akne po konzumaci mliecnych vyrobkov atd.....

PS: inak ty asi necitas moje prispevky cele - ved som pisal ze akne mozu sposobovat niektore druhy potravin(urcitym ludom, ktori su na ne citlivi)

bibba

vies co by to so mnou spravilo keby som jedla kazdy den cokolady? by si odpadol jak by som vypadala. a to som inac dost pekne dievca. toto je jediny problem. a ja si zase myslim ze strava robi vela. svoje robia aj hormony. ale prestan sem pisat ked si myslis ze to neni o strave.

bingham

bibba ty si ale betarka ved ja som ta pochopil.... preto som sa ta spytal co presne konzumujes...., len som napisal ze strava az tak akne nesposobuje... :)

bibba

vseliako som sa liecila, aj lekarmi, ano, ale vzdy som zistila ze to je o discipline. otom ako sa budem ja moct a kolko budem schopna sa obmedzovat. a to ze jes vsetko a nemas akne, to mi je jasne, clovek ktory nema sklon vyrazkam... naco by sa obmedzoval. ty si ma asi moc nepochopil. ti co uz sklon k akne maju, dost to ovplyvnuje strava.

bingham

a dodrziavas pitny rezim ???? ten je velmi dolezity !!!!

inak strava akne vseobecne nesposobuje iba niektore potraviny...(mlieko, syry, cokolada - mliecna, vajcia, alebo koreniste jedla - napr. ja tieto potraviny konzumujem vsetky a akne nemam, takze je to velmi individualne)

Ak sa ti chce napis priblizne svoj jedalnicek a potom ti mozem lepsie poradit... :)))

PS: to ze si vynechala sladke si urobila mudro

A u dermatologa si bola?