PRSIA

Príspevok v téme: PRSIA
prsataXY

ahojte baby, mam 18 rokov, 165cm, 60kg a moje prsia maju velkost D-E! prosim vas, existuje nejaky cvik, ktorym by som zarucene schudla na prsiach? nemyslim len cviky na spevnenie, ale skor aby to bolo take ucinne, ze by som schudla na prsiach. velmi ma trapia, nielen kvoli chrbtici ale i kvoli tomu, ze mam problem kupovaty si oblecenie a vsetci cumia len na moje "kozy" a nie na mna. prosim, poradte :( dakujem..

j-a-n-e

Nikdy sa neda izolovat jednu partiu od ostatnych,,,ked chces schudnut z prs, v provom rade musis zacat vela sportovat...hlavne aerobne aktivity, ako je beh, aerobik a podobne.. kde sa vela "natriasas" :P a podporit to zmenou jedalnicka... ide to, len sa treba obratit na odbornika

lettynka

no ja mam tiez velke prsia,bola som chora a rapidne som schudla 10 kil..schudli sice aj prsia ale ostala mi koza a mierne ovisli..je to na dve veci..bez podprsenky ani spat nejdem...:-C..bohuzial na operaciu peniaze nemam..a kedze aj tak este budem raz rodit,teda dufam,tak sa to ani neoplati..jka mam zas takyto problem..

sosaso

Moja zlata.. ja mam 21 rokov a velkost E-F :-) Takze veeeelmi rada by som si to s tebou vymenila.. ja vsak este dufam, ze s ubudajucimi kg mi rapidne ubudne aj z prs.. (i ked zatial to tak nevyzera, nadej umiera posledna) ;-)

..a ked to ostane take velke aj po schudnuti, vidim to uz len na plasticku operaciu a zmensenie prs.. lebo s tymto zit odmietam :-)