Zväčšovanie pier a výplň vrások.

katka000

no baby nechcem vas strasit, ale mi pouzivame u nas v labaku polyakrylamid (co je zlozka Aquamidu) a je to vysoko karcinogenna latka, pri pouziti s nou tak zasadne v rukaviciach a vraj ta karcinogenita prachadza aj cez rukavice

pauli 73

letnička necvrkneš :), ja mám prah bolesti nízko a prvé dva razy som išla bez lokálky čo ti neodporúčam lebo ozaj to bolí :( ale Valkyová ti dá lokálku ked si vypýtaš...a ešte ta chcem upozornit, že pery ostanú po zvačšení citlivejšie...napr, stačí aby som sa trošku udrela a dosť to bolí, neviem aspoň ja mám tento problém :(
gél sa vola Bielenda Sexy look pery, stojí cca 10€

letnicka

pauli aj ja som nad MUDr.Valkyovou uvažovala, len som taka nerozhodná tak zbieram info...a fakt sa bojím že to bude tak bolieť že si cvrknem :-) a aký gél si si to kúpila?

pauli 73

tak foto nebudem posielat :))) ale letnička teraz som v inej téme o zvačšovaní pier čítala, že chceš na to ist v okolí BB. Tak ti poradím MUDr. Valkyovú www.laserderm.sk mne to robila ona.
Ja to mám naozaj urobené vkusne a ešte som si kúpila taký gél+sérum na pery, ktorý ked si natriem tak mi tie pery ešte zvačší :)))

letnička

no tak to by zaujímalo aj mňa - na nete sú síce foto pred a po ale nie je písané po akej dávke a čoho konkrétne ...tak ak budeš taká zlatá pošli aj mne a vôbec ak ste baby ochotné poposielajte foto pred a po aj s množstvom a typom prípravku

lana334

pauli 73
a neposlala by si nejake fotky ako to vyzera po troch ampulkach..ja som na nete divala ale tak niekde to nebolo ani vidiet...a to Ta muselo vyjst velmi draho ked az 3 a pol

pauli 73

lana, kolko ampuliek záleží od toho aké máš svoje pery a aké plné pery chceš mať. ja som mala uzku aj hornú aj dolnú peru a spotrebovala som ampulky 3 a pol :))). A robia to vačšinou na všeobecnej a korektívnej dermatológii