Rozštiepené končeky vlasov

mirka1971

Zdravim ,info pre všetky kočky ktoré majú problém s rozštiepenými končekmi

Horúce nožnice

Ošetrenie rozštiepených končekov tepelne zahrievanými nožnicami patrí medzi revolučné novinky v strihaní vlasov.

Výhody:

-dokonalé zatavenie končekov na dobu minimálne 2-3 mesiace

-špeciálna technika strihu umožnuje podstrihnutie vlasov len o 1 cm ,preto nie je nutné skracovať dĺžku vlasov

-zlepšuje prirodzenú regeneráciu vlasového vlákna a obnovuje jeho pružnosť,vlhkosť a lesk

-vlasy rýhlejšie rastú a majú objem/ročný nárast 8 až 10 cm/

-znižuje sa lámavosť vlasov

Horúce nožnice /Jaguar Thermo cut system/ strihanie vlasov horúcimi nožnicami Vás zbaví rozštiepených končekov. Nové vlasy pri vyrastaní majú uzavreté konce, ktoré ich chránia pred stratou proteínov a vlhkosti čo je pre vzhľad vlasu dôležité.

Vonkajšími vplivmi/UV žiarenie,počasie,ovzdušie,mechanické poškodenie žehličkou ,chemickým ošetrením dochádza k poškodeniu vlasového vlákna.

Vlas tak stráca prirodzený lesk pružnosť ,objem ,láme sa a stáva sa ťažko upravitelným.Pri strihaní vlasov špecialnym systémom Jaguar Thermo cut system sa vďaka vysokej teplote zatavia končeky vlasov ,ktoré sa už ďalej neštiepia.

Viac tu: www.mrsmirka.com

simka111

najviac škodi vlasom fénovanie a práve preto sa nemožem dočkať zdravých dlhých vlasov, vlasy si umývam každý druhý deň a tiež fenujem

Noemi44

rozšiepené končeky sa sami nezacelia..to si musíš ich dat zostrihať a použivat na vlasy rozne kondicionéry a masky

lautida

Aby vlasy vyzerali zdrave treba uzivat vnutorne zinok,kremik,b5,dbat na zdravu stravu nedietovat.A podstrihovat vlasy kpravidelne kazde 2mesiace ten 1cm.Pouzivat profi kozmetiku na vlasy.

Gabuška

mne sa strašne štiepia vlasy. vyzskúšala som veľa šamponov ale nič mi nepomohlo prosím poraď te mi čo mám robiť..

mirka 23

Papaja, použivam Henne color, ta je velmi dobrá, objednavame si ju od jednej pani (Yvette), lebo na Slovensku sa dá zohnať iba henna v DM a ta je nekvalitná. Pod do témy henna, tam ti baby poradia :)
www.zdravie.sk