Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie

billovalenka

Ahojte. Mám sedemnásť rokov a už mám na obidvoch bokoch také malé strie:(. Poraďte mi prosím vás čo mám s tým robiť ... Ďakujem

z

jeziiin, ake kavove soco....kavovy zooos, to co ti ostane na dne pohara ked vypijes zrnkovu kavu, turecku obycajnu...nie nesku...to Vam vazne nedoslo?..inak to pomaha vraj aj na celulitidu

baabo

caute, mam tetovanie na bruchu a bojim sa že mi ostanu strie po porode,a tetovanie bude ptrasne,,,neviete ako predist tomu aby sa tetovanie neposkodilo? da sa to vlastne zakrit potom niak?

henry2503

chcel by som sa opytat mam strie asi tak pol roka rychlo som vyrastol a mam ich ne chrbte a dost mi vadia chcem sa opytat co je t kavove soco??? a kolko stoji ta laserova operacia a ci sa po operacii uplne vyhladia?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.