Veľké pysky ohanbia..

TOUCH

ja uvažujem tak že ak príroda niekoho nejak stvorila tak je toho potreba pre niekobho.určite sú muži ktorým sa práve to páči.

ja mám ich zas malé masité a ot sa tiež nemusí mnohým páčit.

jeden zaujímavý dokumentáry film som videla na LIFE NETWORK o ženskej vagine, aké rozdeily sú aké rozné typy sú a tam sa vyjadrovlai aj muži aké sa im páči.A MNOHýM SA páčili velké pysky to uprednostnuju to je pre nich vzrušujúce.

vava111

ja mam oproti tym vo filmoch a videach vacsie tie velke pysky,nenavidim sa partnerovi sa to paci,ale mne sa paci len taka ciarka,da sa to operovat,

sad24

Ja som muz a chapem, ze Ti je to neprijemne, hlavne ked sa Ti "tam" muzi pozeraju. Musim ale povedat, ze mna osobne to velmi vzrusuje.

gino

Nie, sexom ani ziadnou inou praktikou, okrem operacneho zakroku sa zvacsit, zmensit alebo inak pozmenit pohlavie neda. Takze fraza "vytahane" je v tomto pripade zvratena. Mas ich take s akymi si sa narodila a vobec sa nemusis za to hanbit. V mojich ociach je to proste nieco krasne, zenske, vynimocne. Obycajna nevyrazna ciarocka na mna posobi malo zensky, malo sexi. Ale to neznamena, ze nedokazem taku zenu milovat. Ved podstata je uplne inde.

karioll2

ako by si si ich sama vytahala?skusam si to predstavit,ale asi nemam moc fantaziu.
kazdemu sa paci nieco ine a nie je to myslim rozhodujuca vec vo vztahu
ked ta to moc obtazuje,da sa spravit plastika

pre Naďa1875

Ahoj Naďa som muž a rád by som mal ženu s
krásnymi veľkými malými pištekmi. Úžasne ma to vzrušuje a veľmi rád ich oblizujem,
až sú nádherne naliate. Buď hrdá na svojho motýlika a poriadne si to užívaj.
Nemôžem zabudnúť na nádherné pišteky svojej dávnej priateľky, bolo to úžasné.
Martin