co si myslia ?

studentkaVS

Dobre,dakujem Vam vsetkym za rady. A k psychologicke potrebujem papier od obvodnej? A ako je to s platenim? Ci len pridem ku takej doktorke ku akej chcem a poistovna mi to preplati?

jajka001

je to ovela beznejsie ako si myslis. da sa s tym pracovat, navstiv tu psychologicku, pomoze ti so sebavedomim, na tom treba najviac pracovat.

jajka001_

moze to byt sucast socialnej fobie. mas strach z ludi, jest na verejnosti, atd? psychologicku kludne skus, pokecate si, vysvetli ti nejake veci , nieco poradi...

katty192

ako si zvýšiť sebavedomie? jednoducho sa nepodvoľ, nie moja, buď silná, aj keď máš nejaký problém a potom už relaxuj všetkými možnými tebe dostupnými spôsobmi

studentkaVS

Dakujem Vam baby. Viem,ze mate pravdu a plne s Vami suhlasim. Tak rozumovo, ale stale je vo mne ten pocit "strachu"..Je dost tazke odputat sa od tych myslienok,hlavne ked som cely zivot, takmer 22 rokov, riesila co si kto o mne mysli a trapila sa tym. Poslednu dobu sice uz badam zlepsenie, ale i tak... Aj som rozmyslala ze pojdem k psychologicke,ale neviem ci by to nebola len strata casu.. Neviete ako si mozem sama pomoct? Zvysit sebavedomie ?

jajka001_

a hlavne, vacsinou sa ludia zaoberaju skor kritikou sameho seba (az na urcite typy ludi, ktori musia kritizovat ostatnych, aby sa citili lepsie) a o ostatnych si myslia ze su fajn, v pohode, resp, uzasni

jajka001_

treba sa naucit povzniest sa nad to. tyka sa to vsetkych ludi nielen ucitelov ze. vies 1, nikdy nezistis kto si co o tebe mysli 2, kazdy si moze mysliet co chce 3, podstatne je co si myslis ty a ako sa citis ty. pokial sa chovas k ludom normalne a slusne, tak ti moze byt ukradnute ci si o tebe niekto cudzi na ulici alebo aj spoluziak mysli to alebo ono. ty si tiez myslis vselico. realny dopad na ludi okolo teba to vsak nema. klebety obcas hej. ale treba s tym ratat, ludia su taki.