aké máte skúsenosti po vysadení antikoncepcie?

Heatherka

lionesssssss no napriklad ja ju mam kvoli folikularnym cystam. ale neskutocne sa tesim na vysadenie. skor ma viac negativ ako pozitiv HAK.

lionesssssss

alenka_maxova: ja by som hentakého priateľa poslala do prdele... priateľovi nevyhovuje kondóm, a ty s kŕčovými žilami aby si si kľudne uhnala trombózu, lebo priateľovi nevyhovuje kondóm...

už aj Durex vyrába nelatexové kondómy...

jankaaaaaaaaa

pisala si ze si odkazana na hak, lebo kondomy ti nevyhovuju. ziadny iny druh antikoncepcie si absolutne nespomenula, z toho jasne vyplyva ze zjavne o nich ani nemas sajnu

jankaaaaaaaaa

a v com konkretne ti teda ine sposoby antokoncepcie nevyhovuju nevyhovuju?
a aje zdrav. problemy mas, ze musis uzivat prave hak, ktora zadrziava vodu??

alenka_maxova

mila jankaaaaa, neviem ci prispevok, ktory bol odoslany pre "aniku" bol pre mna, alebo na koho ste narazali. Ja si myslim, ze vzhladom na svoj vek mam bohate skusenosti a informacie ohladom antikoncepcie. Ano, viem, ze je milion druhov hormonalnych tabletiek, ja vsak musim brat len ten druh, ktory mam, pretoze mam zdravotne problemy. No vedlajsim ucinkom je zadrziavanie vody a s tym nic neurobim, kym sa nevyliecim. Co sa tyka inych sposobov ochrany, JA osobne im bud nedoverujem alebo nie su pre mna vyslovene vhodne. Preco, to je uz moja vec. Staci sa vsak dopredu opytat, kym sa pokusite niekoho urazit. Pekny den :)

jankaaaaaaaaa

anika: existuju typy hak ktore nezadrziavaju vodu
keby si hladala viac info o formach antikoncepcie, zistila by si ze kondom a hak niesu jedine sposoby ochrany pred otehotnenim. ale bohuzial ludia v dnesnej dobe aj napriek lahkemu pristupu k informaciam su absolutne neinformovani. hlavne ze sexujete, ale info ziadne.. velmi smutne aj vzhladom na vas vek

alenka_maxova

mna na antiku presviedcala gynda od mojich 18, ale dala som sa zlomit az v 21 rokoch. Jedinym neziaducim ucinkom je to, ze v mojom tele sa zadrziava vela vody. Vzdy som mala prirodzene ploche brusko a teraz vyzeram ako v 5.mesiaci...Navyse mam krcove zily a antiku by som nemala dlho uzivat. Lenze ja som na kondom alergicka (teda na latex) a keby som si aj vybrala daky specialny, priatelovi tiez kondom nevyhovuje. Preto som odkazana na antiku. Priatel uz navrhol, aby som si dala napriklad rok pauzu od antiky a robili by sme napriklad len petting a podobne.....Ale rok "zit" len na pettingu? hihihii :) pre zdravie asi hoci co

jankaaaaaaaaa

niee.. skor to bolo tak, ze tu vodu som stratila za mesiac asi.. , co boli asi tri kila .. a potom tie dalsie asi dva mesiace isli dolu tie zvysne kila.. no tak nejako to bolo. ta voda sa strati ako prva po vysadeni, mne sa to mozno uz po dvoch tyzdnoch prejavilo na prsiach .

maruska123

heatherka, vobec to nemusi ist rychlo..ja som tiez po vysadeni dost schudla, teraz je to pol roka a mam dole cca 6kg..ale poviem ti uprimne, keby nedrzim prisnu dietu (teraz uz racionalna strava), tak by som mozno schudla tak max 2kg, proste nechcelo sa to odomna odlepit