aké máte skúsenosti po vysadení antikoncepcie?

User_37597

ja som vysadila koncom augusta (mimochodom) :D a dufam ze mne naopak prestanu padat vlasy.aj kila by mohli ist dolu.vlasy sa viac mastia aj plet ale co sa tyka akne nic strasne.
skor ma trapi to ze som minuli pondelok mala dostat krami a oni proste nedosli :D
takze moja otazka:"kolko vam meskali povysadeny"?

sarahst

KIKI852 a ako to mate s travenim. ja som nedavno citala v casopise zdravie tam ma zaujal clanok o stitnej zlaze a prave tam pisali, ze pri pokazenej stitnej by mohol byt problem aj s celiakiou , zatial mi to ziadny lekar nepotvrdil, uz som sa na to pytala. kazdopadne na precistenie organizmu moze byt bezlepkova tak na chvilku velmi dobra a clovek sa citi tak lahko. Skuste si pozistovat. To padanie vlasov, neviem moze byt aj rozbitymi hormonmi ale mne napr. padaju aj ked stitna trochu strajkuje, mala som teraz take nejake dlhsie obdobie kedy padali ako sialene tak som sa musela dat podstrihnut aby som ich aspon odlahcila.

jajka001_

ja som vysadila v juli a citim sa super
cca po mesiaci sa mi zacala viac mastit plet
je pravda ze sa mi viac mastia vlasy
po cca mesiaci a pol mi dva tyzdne hrozne padali vlasy
ale inak sa citim fajn
aj co sa pleti tyka
jajka19, ak mas akne hlavne na brade, nechaj si vysetrit travenie. hak ti moze trochu pomoct ale ona len potlaci priznaky, nelieci.

maruska123

dalo sa vam schudnut po vysadeni? ja mam 4 mes po vysadeni a nie a nie tie nabrate kila dole..uz neviem co robit, dietu drzim, sportujem, neprezieram sa a nic z toho..neviem ci nepojdem na stitnu

jankaaaaaaaaa

ja osm 3mesiace po vysadeni a hrozne mi vypadavaju vlasy. nikdy v zivote mi tolko vlasov nevypadlo co za posledne dva tyzdne

kiki852

problemy so stitnou zlazou som mala aj ja po vysadeni. cely zivot musim uzivat hormony a chodit na endokrynologiu. uplne mi to rozhadzalo system, tiez sa mi pustilo mlieko, priberala som nekontrolovatelne. frasovina najvacsia, a len tak vam ju gynekolog predpise a ani nevie ci vam to viac neuskodi

sarahst

Ahojte Babulky, ja som brala HAK 4 roky , bolo mi fajn, vsetko v poho. Potomsom vysadila a odvtedy sa zo zdravej zeny stala kopka chorob. Problemy so spinenim, vyrazky/tie uz nastastie presli , z psrnikov mi zacalo tiect mlieko a to som nebola tehotna, takze prpblem s prolaktinom a podmozgovou zlazou a to ani nechcite vediet ake lieky sa na to uzivaju a ako vam je z nich zle. Infekcie plesne+streptokok na striedacku, problem s menzesom ako takym, stitna zlaza znizena funkcia, rozbity cely hormonalny system. je to cca 10 rokov co som ju vysadila a to co som si zazila. a to este nehovorim o tom, ze v dosledku menstruacnych problemov mi lekar zistil geneticke ochorenie trombofiliu teda predpoklad na vytvaranie zrazenin a na toto sa bezne vysetrenie nerobi, a na toto ochorenie sa HAK vobec nesmie uzivat. takze tak. HAK je hnusoba , ktora je ale predmetom super biznisu. Lekari by nou liecili vsetko pomaly uz aj anginu ale myslim si , ze ju nemaju natolko otestovanu , aby ju takto vo velkom predpisovali. Prajem vam vsetkym , aby ste dopadli lepsie a do buducna asi zvazte trebars aj ten kondom

nightmare281

Ja som dva mesiace "cista" a je mi ovela lepsie. Z hak ma stale bolela hlava vkuse som mala depku a plakala a to nehovorim o tych osmich kilach. Tak som s tym skoncila hlava ma od vtedy nebolela. Akurat uz sa mi robia vyrazky som jak pubertacka :)

jankaaaaaaaaa

jajka: no roaccutane nebudes predsa brat roky, liecba trva len niekolko mesiacov. telo sa potom vycisti.. ale hak musis brat neustale ked chces peknu plet. a citaala si si vobec pribalovy letak hak? je tam riziko rakoviny prsnika okrem ineho..