som uplne na dne

Príspevok v téme: som uplne na dne
jajjus

moj problem sa zacal asi pred rokom...svojho priatela som strasne milovala, zeby som sa bola aj pokrajala kvoli nemu, vkladala som do nasho vztahu vsetko, dufala som, ze tentokrat to bude ine...az na jeden den ked sa stretol so svojou akoze kamaratkou a prisiel domov, ze aka je pekna ake ma kozy chuda a co ja viem co..par dni si vypisovali sms a to mi nedalo..fakt nie som hrda na seba ze som mu prelustrovala mobil ale to co som tam nasla ma totalne zlomilo...jednak ze jej vypisoval ako rad by bol s nou v sprche, jednak sa dohadovali, ze ked nebudem doma, pride ku nam do bytu a to aj na noc...a odvtedy sa to zacalo...vobec si neverim, mam stale komplexy z toho ako vyzeram a to som medzitym aj porodila, takze este horsie, stale ho z niecoho obvinujem..nenavidim ked sa pozera resp doslova cumi po inych zenskych dobre, ze sa nepotkyna o vlastne nohy, lezie mi na nervy kazda hola zenska v casopise, telke, vsade samy sex a je mi z toho na grc..skratka ja uz takto nevladzem a jedine co mi na to povie, ze nech nevymyslam aj tak su to same ko...tiny...presne tak...ja uz neviem co mam robit..strasne to aj po roku boli a zda sa mi ze jemu to je jedno, ved je to za nami ako mi povedal..ma toto vobec zmysel?neviem, nie som si uz nicim ista, ale pravda je ta ze uz takto zit nemozem...najradsej by som sa odpravila na druhy svet ale mam 3 mesacnu dcerku, co s nou bude?ved ona nemoze za to ze dospeli su take ho..da

darika

ten kvietok mu urcite nevykrikuj.Cim viac do neho budes hucat,tym viac dosiahnes opacny efekt.Na toto sme vsetky ako stvorene ,vykrikovat kvietky.Je to sice pekne,ale ver,ze ak by mne teraz ten moj doniesol kvet,tak by som zacala tocit o tom,ze co vyviedol,a zase to zenske bla bla bla.Dolezitejsie pre mna je ako sa sprava ku mne.A to,ze ti pomoze,aj ked sem tam,uz aj to je naznak toho o com pisem.Chlap je ako male dieta.Musis mu dat najavo,ze si mu vdacna,ze to urobil dobre...jasne,ze to neprehnat,ale mne ked moj manzel zo zaciatku pomohol,ja som mu povedala len "joj,ty6 si taky fantasticky,keby som ta nemala,prave si mi usetril ...minut,co by som musela urobit ja.Takto to mam uropbene.Dikicko."Takto nejak som to robila ja.Raz som mu kupila cokoladu a povedala,ze to ma na osladenie zivota,ked ho uz nema sladky pri mne.Toto su vsetko mozno pre niekoho hluposti,ale na chlapa dost plati,ked zisti,ze nieco znamena,a nie je dobry len na vycitky a vykrikovanie.A neboj sa,ze sa tym ponizis.Ked to pojde,on si na to zvykne a zacne robit to iste.Oni su ako male deti.Robme im to,co chceme,aby robili oni nam.

jajjus

ale na druhej strane mi aj pomoze...s tym nema problem, napr povysavat, sice ho musim xkrat o to prosit ale poupratuje..niekedy aj celkom sam...aj malu okupe, zabavi ked uz vidi, ze nevladzem hoci aj to ho musim presviedcat,ale zabavi...mne chybaju spolocne rozhovory, alebo aj ten kvietok...to su malickosti ktore ma dokazu potesit...to on nevie pochopit, ja neviem ci sa hanbi ist do kvetinarstva alebo co, fakt uz neviem :)ale zas na druhej strane mozem byt rada ze som rada

darika

a vies,ze si ma teraz rozosmiala?tak keby som ja do toho mojho nehustila asi 3 mesiace,mozno doteraz by sme neboli manzelia.U nas je ale rozdiel,ze ten moj je odo mna o 5 rokov mladsi.V case,ked som ja ostala tehotna,on bol este dieta a ja uz zrela zena.U nas vobec nebolo to tesenie,ziadna laska,skor som ho ja nahanala po baroch,tahala od kamaratov...az kym neprisiel ten den,kedy chlapec vyzrel a zrazu mam v nom chlapa,oporu,kamarata,ale aj dieta.Raz som tu uz niekde spomenula,ze neexistuje zena,ktora nedokaze zmenit chlapa a nie je na svete muz,ktoreho by zena nedokazala zmenit.Je to mozno hlupe pre niekoho,ale ked som ja zmenila alebo ked sa zmenil ten moj,tak potom ide vsetko.Jajjus,nejdem tu rozxpisovat podrobnosti,urcite nie sem,ale ver mi,ze keby si zacala ty niekde od niecoho,nasla nejaku cesticku,islo by to.Chce to cas,vela casu,ale ked to dokazal kedysi,to znamena,ze to dokaze stale,len mozno okolnosti a situacie v nom nieco zastavili,zabili,mozno si ho ty nejakym tebe nevedomim sposobom dohnala sa takto chovat.Nechcem hadzat stale vinu na teba,ale viem o co pisem,ver mi.

Fallo

No.....je smutne,ze ani ten kvet ti nedokaze priniest.Pre neho je asi dolezite len sa dobre najest ,vykadit a vyspat sa s tebou alebo postelou. Mam pocit,ze je to taky pripad muza.
Ale rad by som sa mylil.
Je hrozne ak je clovek egoista.....

jajjus

vies darika ja mam teraz z neho pocit, ze nas vztah berie ako samozrejmost, je si mnou az prilis isty..napr ked som bola tehotna stale som do neho hustila so zasnubami, bolo mi blbe byt len tak spolu hlavne ked som cakala malu, to bolo asi tymi hormonmi no chcela som viac...a tolko som do neho hustila az mi ten poondiaty prsten kupil, takze som ho k tomu donutila hoci povedal, ze nie...nas vztah nie je ako kedysi...kedysi sme sa na seba tesili, zalubeni ako kone..ja viem, ze to takto asi chodi v zivote, no mne chyba trochu romantiky, napr mi este v zivote nekupil ziadny kvet, vazne...toto som mu uz tolko raz povedala a ziadna zmena..proste co sa netyka penazi je hovadina..

darika

tak skus porozmyslat,ci nechces tym,co si mala v detstve teraz nieco dohnat.Jajjus,vrat si par mesiacov spat a spomen si,aky bol tvoj priatel kedysi.Dokaze prejavit city?Bol takyto aj kedysi?Vedeli ste sa spolu rozpravat?Skus ho porovnat s tym aky je teraz.Je tam velky rozdiel?

jajjus

ja som mala tiez tazke detstvo a plne si to uvedomujem a tiez viem, ze som zakomplexovana, to mam tiez od detstva, obhryzam si nechty uz od mala, asi tak od piatich rokov, takze to mam pestre :)

darika

A ja sa pridam...Ak nebude chciet ist s tebou,chod aj sama.Porozpravaj vsetko co ta trapi,odpovedz na vsetky otazky ako sa ta bude vypytovat a potom ti sam doktor-ka bude mozno vediet aj poradit ako mas na neho ist,aby tam s tebou isiel.Jajjus,urcite chod,ked si nevies sama pomoct,len musis povedat vsetko.Ja mam take nieco tiez za sebou a nebudes verit,ale moj problem bol z detstva.Vysla som z toho von.A bez manzela.Nikdy tam so mnou nebol.Nebolo treba.