Existuje na svete horsi problem ako Cervenanie sa?

Príspevok v téme: Existuje na svete horsi problem ako Cervenanie sa?
Dalea2030

Tuto otazku si obcas polozim . Hlavne v tej danej chvili kedy moja tvar pripomina papriku . Skutocne nenavidim a preklinam tie chvile!!!! Stava sa mi to hlavne v skole. Idem odpovedat , som cervena , niekto sa ma nieco spyta napr profesor a som cervena. Ked sa mam v triede prejavit som cervena. A uuuplne naj je ked sa ma drahe spoluziacky pytaju ze PRECO som CERVENA? Nuz keby viem tak asi nie som ..... !!Koncim strednu skolu, nie som ani najskaredsia. Ale totalne mi to valcuje sebavedomie. Ale koho sa vlastne hambim??? Spoluziacok alebo koho??? Preco sa mi to stale znova a znova stava??? JE to ako bludisko !!! Nemam soc fobiu pred ludmi zas ako strach nemam len ta skola je pre mna horor. Strach trema.. Cervenanie a stale dokola a dokola. Uz som z toho staaasne unavena. Clovek ktory nevie co je to cervenat sa a strapnovat sa pred spoluziakmi .. Tak takemu ja maximalne zavidim!!!! Lebo toto je katastrofa.... :((
Inak viem ze uz je tu aj tema cervenanie zalozena, bola som tam .

Deeeee

nie si sama, presne to sa bezne stava aj mne, oslovi ma niekto na ulici a ja sa zacervenam, vyvolali ma v skole zacervenala som sa...neda sa s tym nic robit, ale ak si povies pokoj...a budes pekne dychat, ryyyyychlo to prejde a postupne sa uz budes cervenat stale menej casto a uz len v niektorych situaciach...moj manzel to povazuje za rozkosne...ja samozrejme za trosku otravne...ale zvykla som si, si uprimny clovek a ked ta nieco zaskoci hned to vidiet, ber to s humorom...