Pripravky na sustredenie

ninah1486

ja som tento problem riesila nedavno a teda bez tohto produktu rayzzer.sk by som hadam nespravila skusky v skole, velmi mi pomohol sa lepsie koncentrovat na ucenie

Buki

Skusenosti mam, pomahaju ale zasa nie je to nejaky vyrazny rodiel. Ked si napichas perie do zadku este z teba kura nebude.

Dan75

Ja som minule čítal túto recenziu www.psychicka-pohoda.sk na vyživový doplnok brainactive. Kúpil som ho a beriem ho už asi 9 dní a môžem povedať, že celkom mi pomohol. Keď idem napríklad na nákup tak si nemusím písať zoznam čo mám nakúpiť a takisto v práci sa viem dlhšie sústrediť. Obsahuje čisto prirodné látky takže sa nebojím, že dávam do seba nejakú chémiu.

expresko

Ja som pri skúškach na autoškolu skúšal použiť memo plus a môžem ho len odporučiť..zaberá aj proti stresu...počas píasnia testov mi proti stresom síce neúčinkoval, zato hlavu som mal čistú a vedel som všetko pohotovo..a pri jazde, čo ja som veľký stresák..som nepociťoval absolútne žiadny stres

fitMonka

Nic lepsie ako napoj BLUE od bhipu nenajdete :) Pouzivaju to vysokoskolaci po celom svete pred skuskami. Pozrite na faceboooku ,,modri student" . Alebo na energiabhip sk