AD a tehotenstvo ide do kopy vela zien to zvladlo!!!!

slniecko:)

sendyn, tak to Ti gratulujem k babatku. strasne moc ti drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo.
tiez by ma zaujimalo, v ktorom si mesiaci tehotenstva a ci si babo planovala uz dlhsie.
sendyn, s ktorou lekarkou si preberala uzivanie AD? s gynekologickou alebo psychiatrickou?
A by som sa ta chcela opytat, ako berie tvoju PP tvoj partner.

pekny den...

ketsut

a ty sendym si aké lieky užívala? a ešte užívaš niečo?
vlastne by som sa chcela opýtať aké si mala príznaky pri bratí AD, prijal ich tvoj organizmus dobre....?
nemala si závraty, slabosť v nohách, lebo ja s týmto stále bojujem...
už nemám problém s búšením srdca,.....ako na začiatku PP....ale toto ma stále trápi.
v koľkom si mesiaci, rada by som si s tebou popísala.

sendyn

helika
diazepam lekarka dokonca predpisuje niektorm pacientkam,porad sa s lekarkou ale bud v pohode pust sa kludne do toho a vsetko vymizne a uz iadne AD nebudes potrebovat mozo uz aj pocas tehotenstva uvidis

helika

sendyn a nevies mi povedat, ako je to s Diazepamom? Nesmie sa brat pocas tehu? Na pribalovom letaku sa pise, ze nie:( Ja beriem 1-2 mg vacsinou denne. Dakujem.

sendyn

slniecko aj ja trpim panickou poruchou prave preto viem co to je liecim sa tri roky zruba a mam 26 rokov a nemam este deticky ale cakam prve a vsetko je v pohode neboj sa nicoho porucha zmizne pri tehotenstve a po nom uvidis babetko uvidis a vykasles sa na pocity ver mi

slniecko:)

sendyn, a preco vlastne beries tie AD? Mas uz nejake deticky? a kolko mas vlastne rokov? ja mam 29, tak si myslim, ze uz najvyssi cas si nejake to babo zaobsarat, ale ten strach je strasne velky... , pretoze ja trpim panickou poruchou.

sendyn

holky nebojte sa nicoho dneska aj pri uzivani 30mg denne plus nejake ukludnujuce lieky a nehrozi nic babetku vazne nevymyslam si pracujem ako zdravotna sestra a uzivam AD 3 rok a uzivam seroxat plus neurol , dnes sa uz da vsetko kontrolovat vysetreniami nebojte sa puste sa do toho !

slniecko:)

sendyn, a preco beries AD?

mna Tvoja tema dost zaujala a potesila, pretoze ja zatial neberiem AD, snazim sa zvladat svoj stav bez nich, iba pomocou psychoterapie, ale strasne sa bojim otehotniet, ze sa moj psychicky stav zhorsi a budem musiet pocas tehotenstva brat AD...