vzrusila som sa pocas gyn. vysetrenia.....pomoc

Príspevok v téme: vzrusila som sa pocas gyn. vysetrenia.....pomoc
753951234569

chcem vas odbornikov gynekologov poprosit o radu pomoc... naposledy ked som bola na vysetreni citila som ako moje telo na to reagovalo bola som vzrusena myslim si ze si to vsimla aj lekarka a som z toho velmi znechutena a zufala telu clovek nerozkaze .. nechapem preco sa to deje a ako je to mozne pomozte mi ....stalo sa to aj vam... ako mam s tim zit a boojovat proti tomu tam dolu som velmi citliva ..... je to vobec v norme.....aj ked spim s partnerom obycajne mam do 3 min. orgazmus a casto je ich viac za jednu suloz... uff pomocccccc

karioll2

75.......
gynekologov odbornikov?co si myslis,ze na aku stranku si sa dostala?
tu je kazdy gynekolog amater.aj muzi.

aluska

vanesssa no ta kacica moze byt neprijemna...moj doktor chvalabohu pouziva tie umelohmotne, mensie a jednorazove...su vhodne pre take, ktore nerodili, preto su mensie...a ani neviem ze ma vysetruje...no ale tie kovove...vlastne ani pri tych ma o nebolelo ale je to strasne studene:)

akinom007

No mna teda tize v ZIVOTE NIKDY NEBOLELO VYSETRENIE u gynekologa a to som tych vysetreni absolvovala od 19 tich rokov tolko ze za! a u roznych gynekolkogov dokopy....pockajte zratam, u 7-mych. Ani len trosku ma to NEBOLELO nai mi to nebolo neprijemne to vysetrenie.
par krat mi to bolo tiez skor vzrusujuce

pauli 73

pre mna gynekologické vyšetrenie bolestivé nie je ale to asi záleží od lekára...
a to si bola prvý krát pri gynekologičke? inak sa ti to nestávalo? tak možno je to tou gynekologičkou :)))