nesmiem ho kritizovat...a ani sa na neho nahnevat.

Príspevok v téme: nesmiem ho kritizovat...a ani sa na neho nahnevat.
zera1

dokola ten isty problem s partnerom aj 5 krat za mesiac.
1/ kritizujem ho ze napr presolil polievku vyhrnkenm ze :" to sa neda jest,to je strasne otras,co si to urbil s tou polievkou?!!" .ja som polievku varila on ju len pokazil moju pracu.
2/on sa urazi a zaleze do izby a nebavi sa.
3/volam ho jest polievku vylepsujem,on naschval nejde .trucuje.nenaje sa cely den.
4/Nadavam, uplne pokazil dobru naladu,velmi nadavam .strasne som vytocena ze opat pokazeny vecer.
5/On sa urazi na cely den aj dva ze nadavam.vobec sa so mnou nebavi.o hodinu sa snazim o komunikaciu, on je urazeny a odpoveda len ano ,alebo nie.
to trva 48 hodin.raz aj tyzden .vo mne to vzbudzuje dalsiu zlost, lebo ja som ta prva co pride,,a pytam sa snazim o komunikaciu....

ja nenadavm na neho koli tej presolenej polievke,ale pre to ze trucuje a zavre sa do izby a nekomunikuje..Naschval pokazi pekny den, volneho casu mame malo on cuci v izbe cely den bez slova pritom bolo naplanovane nieco spolocne .Potom ide do prace a potom milostivo od tri dni sam zacne komunikovat.Ale nikdy sa nesmiem vratit k problemu a ked ano tak ja som ta zla co ho uraza nadavkami chudacika,,,to ze pokazil cely den to neprizna,cele hodiny potom ja tiez cucim v druhej izbe miesto prechadzky a som nestastna ze som chela byt niekde inde spolu s nim,,,koli polievke,,to je uplne na hlavu u nas zacarovane,,,.mam vobec s nim zit? Ako na neho?Kde robim chybu?Viem nadavat nemam ,ale to uz mam nervy po pokazenom veceri uplne hotove,lebo viem ze konflikt sa bude tahat aj tri dni...

zera1

dik za prispevky. O tu polievku vobec nejde.Ja som do 10 min bola uz kludna.Prihovarala som sa mu on len mechanicky odpovedal ano nie dalsi cely den.Potom som mu povedala dotkni sa ma aspon...{uz tyzden sa ma nedotkol ,ani letmo} On dal na sekundu na mna ruku a povedal "dotykam sa ta".
Tak som zas vybuchla.Na nadavky si musim davat pozor...to ste ma dobre upozornili. Len mne sa to nedari nahradit ich "milacik" ,ako moja teta co sa od zlosti trasie ale manzelovy povie zlatko.
Iny priklad co som zazila. Chod kupit 5 kg zemiakov.
On prisiel z obchodu a nic nekupil.Ja ze kde su zemiaky? on ze nekupil som ich lebo nemali 5k..len 10 kg...
Tak sme nemohli obedovat...Vtedy som isla vykocit z koze,opat sme mali pokazeny den. dnes uz viem ze na listok mu musim napisat, ak neni 5 kg kup aj 1 zemiak:}teraz mi to uz je vtipne, ale den bol v haji....
Ja osobne na kritiku reagujem tak ze poviem no a co,tak som presolila,tak som to pokazila, alebo co take hrozne to je,,a je klud,,,ale muzi robia s toho skandal. Moja chyba je ze nadavam a vybuchnem. Ale to je z 10 pripadov jeden krat ked uz nemam nerv:}ale iste je ze on sa urazi z 10 pripadov 10 :}
Uz sme v 24 hodin pohadany,,od tej polievky. po praci povedal tri nejake vety a ofucany bez nalady isiel spat..sam...to sme si to zas vydiskutovali.....v tej zamracenej atmosfere to nejde..ani ospravedlnovat sa mu ani sa na neho usmiat, stale zamraceno...

delikatessa

vidim, ze su tu sami rozumni ludia, ktori vedia len vydiskutovat a vsetko vyriesit, nemam tu co robit teda :D :D

barbinka

babenka1: bod číslo 3 úplny súhlas. Nemám rada vulgárnych ľudí a úplne najviac je odpudzujúce, ked je dievča vulgárne.

barbinka

delikatessa: Ja na svojho nekričím ani kvôli vážnejším veciam. Radšej si to vysvetlíme ako dvaja dospelí a rozumní ľudia.

babenka1

1. presolená polievka sa dá veľmi ľahko napraviť - daj do nej variť 1 alebo dva zemiaky, vytiahnu prebytočnú soľ
2. ty si sa mu ospravedlnila, že si na neho vybehla? Žiadny chlap nie je rád ak žena kritizuje to, čo urobí a ešte takým spôsobom.
3. možno mu vadí, že nadávaš, vulgárne ženy sú otrasné.

delikatessa

podla mna je vacsi problem to ako sa on uzatvara, ako to, ako ona na neho vybehla, dobre, nemusela mozno takto, stalo sa, clovek sa ma ospravedlnit, neviem ci to ona urobila...poznam cloveka, co sa zo svojej hrdosti ide po... a ani po ospravedlneni nepovoli, preto moje prispevky ine..