Som alkoholička, neviem či to niekto v mojom okolí vie......

Príspevok v téme: Som alkoholička, neviem či to niekto v mojom okolí vie......
alkoholička

som alkoholička, nechcela som si to nikdy pripustiť, ale dnes viem, že musím veci pomenovať tak ako sú... pijem.... pijem, lebo život je krajší, keď mám v sebe alkohol.... chodila som k psychologičke, stojí ma to 15 eur na hodinu, ale nemá to žiadny efekt... chcem vedieť aké sú vaše názory..... neodcudzujte ma, že som padavka, prosím poraďte mi, ako mám prestať piť, nemôžem ísť na liečenie, mám náročnú prácu a nemám nárok na PN-ku..... chcem to vyriešiť potichu, aby o tom nikto nevedel.... Ďakujem dopredu za váš čas.....

kaciatko7

zeleny jacmen su mlade vyhonky jacmena, ktore sa po zbere susia a predavaju vo forme prasku, tbl...obsahuje vela vitaminov, mineralov, enzymov, chlorofyl atd. dobre detoxikuje organizmus okrem ineho.

darika

Vika
moc drzim palce.Hlavne,aj ked si uz tam,kde si,si uzasna uz len v tom,ze to chces riesit.Urcite sa ozvi.A ak by si to do zajtra nezvladla,napis sem.Vzdy je tu niekto kto ti odpise.
A mas pravdu.Zatial priatelovi o tom nehovor.Skus to sama na zaciatok.

doubledog

ak poznas zeleny jacmen, tak si zjavne clovek co sa o seba stara a co chape, ze jeho zdravie je v jeho rukach
preto prilis nepochybujem, ze ak nezazijes nejaky moc zly zazitok, vyriesis tento svoj problem :)

suhlasim, ty ho do svojich problemov nezatahuj.
ale on ti moze z vlastnej vole pomoct.
ak bude chciet, nechaj ho.

tak namiesto chlastania sexujte :))

kaciatko7

skus pozriet aj toto
www.alkoholici-anonymni.sk
tam najdes, kde sa stretavaju v tvojom okoli. zaroven spoznas ludi s podobnym problemom a mas sa kde vykecat, ked ti nebude dobre. inac, ta joga je fakt dobra, na akukolvek zavislost. alebo iny pohyb, aky ti vyhovuje. najlepsie ak najdes v tvojom meste skupinu ludi, ktori sa jogou zaoberaju. myslim, ze lepsie a ucinnejsie ako oblbovaky, ktore ti len vytvoria dalsiu zavislost. uvar si cajik, nejaky ukludnujuci, medovka, lubovnik atd.

alkoholička

doubledog....
díky za tipy, idem sa hneď na to pozrieť.... vieš, nemôžem svojho nového priateľa hneď ponoriť do svojich problémov.... sa na to pozri ako chlap... super kočka, všetko fajn, a odrazu ti povie, že má nejaký problém........ čo urobíš??? každý mi povie, že "ak je ten pravý, tak necúvne, a bude v pohode pri tebe" blbosti..... nechcem svojho priateľa zaťažovať, kým to fakt nie je nutné, je zlatý, všetko je fajn...... radšej by som to riešila sama.... a viem, že je prístupný rôznym metódam... veď sa nám v partii smejú, že obaja frčíme na zelenom jačmeni:-))) a to je pre mňa fajn dôkaz.... lebo chlap má 50 rokov a výkon ako 30-ročný:-))))

alkoholička

zajtra mám voľno, potom už nie, takže je najvyšší čas niečo urobiť... a urobím to... viem, že sama to nezvládnem.... a niekto ako odborník doktorka by bolo presne to, čo potrebujem...... uvidíme, ozvem sa ako som dopadlo, ak teda vás to zaujíma......