Nechutenstvo pit

zu17

ahojte,

ja som donedavna mala tiez nechutenstvo pit, ale u mna to platilo len na obycajne vody (voda alebo mineralka neochutena) tak som pila len caje. Rano, nez odidem z domu som vypila 3dcl caju, prisla som do prace, hned som si spravila dalsi caj (obmienala som prichute) a hned, ako som dopila, isla som si spravit dalsi. Kedze mam salku na stole pri sebe, nuti ma to pit. Takze takto je to uz lepsie a z povodne vypiteho mnozstva cca. 0,5l denne som sa "vysplhala" na cca. 1,8 - 2litre. Takze s donutenim to dokazem! :-))) Drzim palce aj Vam.

dionee

neviem ako som dopadla. Mali sme dva litre a pili sme z toho obaja.. Ale sudim ze urcite ani liter. Nebola dobra volba pit obom z jednej flase... to sa nedalo odsledovat a aj som brala ohlad aj na neho...
Idem si urobit lapacho.. To bude liter hned...

will51

tak to mas pravdu naozaj to neni fer...pit sa musi aj si to uvedomujem len do mna to moc nejde...ved vypijem trocha a uz som uplne plna...ale zajtra si beriem 1,5 litrovku mineralku tak som zvedava kolko vypijem...hadam urobime obidve rekord

dionee

dopijam svoj pohar.. will51 nevzdavaj to. To bolo len chvilkove znechutenie.
Kupila som si na zajtra mineralku s bazou. Este som ju nemala, skusim ju vypit.Bude to liter. Neni to sice voda, ale zajtra som v praci a tam je voda nechutna:(..
Ide o nase zdravie, i krasu , preto musim pit vodu, vela vody, aby sme neboli ako zvednute kvetinky.
Mna len mrzi, ze na smed zabudam.. A vecer si uvedomim, ze joj ja som dnes malo pila, ci ani nepila.
Neni to fer voci nasmu organizmu.

bingham

Will len sa nevzdavaj.....to si nechaj na neskor....a potom si daj aj ruky hore ked chces..... teraz zober pohar vody...aaa hrk ho do seba......:)

dionee

teraz pijem prvy pohar vody. Uz to kaslem , to nema zmysel.. Asi mi to nejak nechyba a hotovo. Vcera som cely den behala na wecko , v noci trikrat...strasne. Nemam to rada.
Doma sa to este da, ale co v praci?