Kedy prestanem kaslat?

Príspevok v téme: Kedy prestanem kaslat?
majka__

Snad mi budete vediet poradit. Pred vyse 2 tyzdnami som ochorela 1. krat a to mi lekarka naordinovala Augumentin, Pneumolysin a Calcium sirup. Dost som kaslala, i ked hrdlo ma nejak extra nebolelo. Tie mi zabrali, prestala som kaslat, citila som sa dobre, ale o par dni sa mi to vratilo spat. Sla som naspat za obvodnou lekarkou a ta mi dala dalsie antibiotika (uz nepamatam nazov). Tie mi tiez zabrali na par dni, ale ked som sa uz zacala dusit a moja obvodna odisla niekde na skolenie ci kde, tak som sla za alergologickou uz (kedze chodim aj na alergologiu) a ta mi dala dalsie antibiotika (Fromilid ci ako sa volali - mozno som skomolila nazov...). Tie mi zabrali, dostala som inhalaciu, spravila mi spirometriu (vysledky neboli dobre), odobrala krv (vysledky mam mat az buduci tyzden - brala mi okrem vseobecnych alergologickych testov aj na plucne chlamidie a mykoplazmu ci co), poslala na rontgen srdca a pluc (v poriadku) a na krcne (zacervenana a podrazdena sliznica, ktora ma drazdila ku kaslu). Obvodna lekarka mi spravila vyter z hrdla, vysledky su v poriadku. A teraz z dna na den som zacala opat kaslat - taky dusivy kasel. Ale zas sa opakuje situacia spred tych 2 tyzdnov - hrdlo ma neboli, len taky dusivy kasel mam. Teplotu nemam a ani som nemala. Ten kasel ma uz vazne stve. A to k tomu ide take zle obdobie... joj. Mam ist zajtra ku doktorke (obvodnej)? Sa uz normalne bojim, kolke v poradi lieky mi da. Teraz pravidelne beriem Atrovent, Zodac, Euthyrox a Imunor (alergologia a endokrinologia).

aloespray

Ja som tiež tak minuleho roku dost kašlala a moj syn mal toho roku vyše mesiaca kašel a nezabrali antibiotika-mal aj nadchu...a nakoniec mu zabral iba aloe spray