Ako pomôcť partnerovi v zlepšení sa v sexuálnych praktikách..

Príspevok v téme: Ako pomôcť partnerovi v zlepšení sa v sexuálnych praktikách..
jajka100

Prosím o radu, s partnerom chodíme spolu iba krátku dobu - budu to dva mesiace za chvíľku, partner nemal nikdy skúsenosti so sexom a sexuálnymi praktikami, ja som tých skúseností mala viacej než on. Chcem sa spýtať, ako by som mu mohla pomôcť s tým, aby prišiel na to, čo mirobí dobre, a na to, čo má kedy robiť, pretože mu to poviem na rovinu čo sa mi páči a ako má čo robiť, len by som potrebovala vedieť, či by nebolo dobré ak by sme som mu kúpila nejakú knižku, kde by sa mohol viacej naučiť o praktikách a tak..je mi to hlúpe mu to stále vraveť..nechem aby sa cítil zle, prosím napíšte mi svoje nápady..

jajka100

Noo, díky ľudkovia.. Nemienim síce vodiť do vzťahu ďalšie ženy, či moje kamarátky, ale skúsim mu to ukazovať, aj keĎ som myslela, že existuje aj nejaká iná metóda,ktorá by mi uľahčila to učenie.. Ale je to asi vec, ktorú sa musí naučiť každí z nás.. nejde o to, že mu to neviem ukázať, ide len o to, že neviem, ako by som mu mohla nepriamo naznačiť, že niečo neni v poriadku z jeho strany...viete lebo už pár krát som nemala proste vyvrcholenie, lebo nemá správne praktiky, no akosi mu to neviem povedať, že zlato robíš to zle..nechcem mu ublížiť, je to citlivá záležitosť a ja neviem ako mu to povedať, aby som to neprehnala.

rada

Ukaz mu co vies, ked si taka skusena. Je na tebe, ze mu ukazes, co je dobre... ale poviem ti, neviem, ci je dobre mat partnera, ktory este sex nemal. Lebo v buducnosti bude spekulovat a chciet porovnavat. No su aj vynimky, ale obavam sa,ze takych je malo.

egresko

Najviac sa zlepsi ked dosiahne rovnaky pocet sexualnych partnerov ako mas ty. Takze by som odporucal nejaku kamaratku doviest , kazda ma nejake finty , vychytaju sa muchy a ked bude mat rovnako skusenosti ako ty je pravdepodobne ze jeho vykon pojde hore. To si mozes byt ista.