Neviem prestat jest

Príspevok v téme: Neviem prestat jest
manchester303

Mam 175 cm a 98 kil. Chcela by som strasne chudnut ale neviem prestat jest stale som hladna. Uz sa bojim aby ma priatel neopustil kvoli inej stihlej. Rada by som schudla aby som sa mu pacila ale neviem ako prestat jest aby som jedla zdravo. Ja stale musim jest cokoladu. neviem ci si mam dat jeden den bez jedla aby sa mi scvrkol zaludok. Viem ze pred 3 rokmi som skoro nic nejedla a pravidelne behala a schudla som 10 kil no zacali sa mi triast ruky a zacala som jedavat a prestala behat. Chcela by som zase zacat behat a zdravo jest ale ked ja sa neviem prinutit.

Iba Katka

dalina - nerieš diéty, stravuj sa často po malých porciach, zdravo, veľa zeleniny, veľa ovocia a veľa pohybu :)

dalina

ahojte... potrebovala by som radu mam 17 rokov meriam 168cm a vazim 59kg je to na moj vek normalna vaha? Ja si myslim ze nie lebo sa dobre necitim,tazko sa mi dycha a este mam tazsie nohy a malo pohybu...Ako mam schudnut aspon 7kg?

kikusiny

mam 160cm a 40kg. Minulý rok som mala 31 takže za rok som pribrala 9 kíl. Neviem ako prestať jesť. Proste vždy si poviem,že sa toho nedotknem ale márne za chvílu zjem všetko( nepr. želé cikríky). Tak si hovorím,že radšej ani do kuchyne chodiť nebudem.čo vy na to vie mi niekto povedať ako sa jedla nedotknúť?

neonin

zdravím, dodal by som pár informácii prečo vzniká priberanie.
1.Može v zniknut z hormonálnej poruchy
2.Môže vzniknuť vtedy, ak máte veľmi veľa kyselín v tele, cukor,alkohol,chemikalie, malinovky sladene, káva a pod.
3.Môže vzniknut ak nemáte v poriadku metabolizmus, premena potravin a ich zivin na energiu, kondicnu.
Ak by ste mali, záujem alebo poradiť, rád vam odpoviem, napíste mi na email, Dakujem

Ráno sa treba najest ako kráľ, na obed s mierou, a večeru nechaj nepriatelovi.

Livusik

Caute kocky,
ja by som tiez rada pridala svoju skusenost/komentar a bola by som velmi zvedava na Vas feedback, dakujem.

Mam 32 rokov, 160 cm a 65 kil. cele dectvo som trpela na anemiu a az do 15 rokoch svokho zivota som vazila 35 kil. Potom sa moja vaha pomaly zacala zvysovat na 42 kil, ktore som si drzala do 23 roka zivota, kde som sa dostala do psychickych problemov a nastupila u mna psychicka anorexia, kde som jedla raz, dva razy za tyzden a shcudla som na 32 kil. Po dvoch rokoch som sa dala dokopy. Pomohli mi lekari v zahranici, rozne bylinky, skombinovane s akupunkturou, akupresurou plus hypnoterapia. Od 25 roku svojho zivota veselo priberam, az som sa dostala na tuto neskutocnu vahu. Nenavidela som ked som bola chuda, vyziabla a teraz vyzeram opat otrasne, ale s inym efektom - tucnotou. Cele tie roky, co som poriadne nejedla si teraz doprajem a evidentne sa mi to uklada vsade, na celom tele, od brady az po lytka. Neviem si povedat nie. Uz som spat na SK, ale tuto z tychto nasich odbornikov mi nikto nevie pomoct. So psikom chodim kazde rano a vecer na hodinovu prechadzku, ale inak sa intenzivne sportu velmi nevenujem. Snazila som sa nejest po 5pm , ale idem zosaliet. Boli ma hava, som nervozna, nezaspim ked sa nenajem....Ak ma niekto obdobne problemy, rada uvitam akukolvek radu.

Dakujem :))

Tintina

Ahojte!
Pridávam sa aj k ostatným holkám a ženám s tým, že chcem schudnúť... Nezáleží mi ani tak na kilách, ako na tukových zásobách...
Venujem sa atletike, takže by to asi malo ísť úpravou stravy dole, ale venujem sa vrhom, takže posilňovanie je na prvom mieste, ale niekedy si v pohode dám niečo aj večer ako zemiaky a tak. Zásady správnej životosprávy poznám, na 98% ich dodržujem ,ale niekedy ma to proste chytí a plesk. Neprejedávam sa, to nie, ale z chuti si dám- to myslím že nevadí... Schudla som asi 4 kg za dva mesiace, čo som sa rozhodla s tým začať a pochvaľujem si, len niekedy som po raňajkách(dávam si niekedy ovocný šalát, bio chleba, abo musli)hladná, hl. keď somv škole, preto si brávam asi 4 jablká a jednu takú väčšiu celozrnnú bagetu s rajčinou. A to spapám. A neviem či je to porucha, ale strašne veľa vody vypijem -4 litre úplne v pohode. Čítala som, že sa z toho môže natiahnuť žalúdok a to je dôvod môjho hladu. Neviem...
A na obed si dám primerane z čohokoľvek- hlavne veeeľa zeleniny... Večer už len nejaký kalerábik, mrkvu abo rajčinu...
Asi je to tak dobre, však okomentujte...
Ďakujem...
Aaa- Nemôžem zabudnúť!
OPTIMISTICKÝ PRÍSTUP- u mňa spravil zázraky...

karlička

no ja odporúčam toto :
-odkaz odstránený-
a nebudeš hladná NIKDY a aj schudneš ako ja- vyše 30 kíl :-)