bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

ojka nerob si srandu :)))
pre mna je to fakt sviatok... treti den som nedal tabletku na spanie,tie dva dni som nenaspal skoro nic...
dnes ocakavam ked nie zlepsenie , tak aspon to iste...

ojka

páááni, tak to je super, sa teším s tebou nexus (: dnes ti prajem tiež taky dobrý, ba ešte lepší spánok (:

nexus

wowo...ja uz som hadam aj so vsetkym zmiereny, nespim aj ked som uplne kludny a vyrovnany, tu je uz asi problem niekde inde...
s priatelkou sme nemali nejakych spolocnych znamych,s ktorymi by som sa stretaval...takze nemame ziaden kontakt....ona "utala " akekolvek kontakty zo dna na den....

ako je na tom ta tvoja kamoska, co uzivala ten xanax, ako to vsetko vyriesila?

tuto noc, ked som zaspal a zobudil sa po kratkom case, som bol fakt kludny a nezaspal som aj tak, tak som si cital knihu...no znova som uz nezaspal...

tebe sa to asi velmi casto nestava, ze nemozes spat, tiez su dovodom nejake osobne problemy, alebo v praci, ci v skole?
toto mne sa vlecie uz od zaciatku oktobra...

ja som prestal v lete fajcit, ale cital som niekde, ze fajcenie, podporuje nespavost, ze stimuluje..

wowo1

a este si myslim ze je to o volovom {smiesne slovo}rozhodnuti prijat status quo a to ty zjavne neches.{myslim ten rozchod}.to sa stava najma dominatnym typom.
Naucit sa prijat veci ako su a potom sa fakt netrapis.Ak sa s tym zmieris a najdes odvahu verit ze takto to nakoniec bude dobre, tak ta vsetko prestane boliet.
Urcite najdes po case niekoho.Ved pre jedno kviti slunce nesviti....
ked nemozem spat tak citam nuklearnu fyziku od Hawkinga ,":teoria casu" a predstavujem si vznik vesmiru a ciernu dieru ,,,horiznot udalosti ,,,je to zaujmave citanie pozriet s na nase ludske problemy zhora....alebo ine encikolopedie. Vyborna kniha historika je historia pekla:}... je aj o osobnom pekle.
citam citam a ked sa zboudim nahodou tak opat citam idem do kuchyne tam si dam jednu cigaretu a pohar mlieka ,,to uspava, a citam a potom a citam a potom spim..musis zamestnat mozog aby nemyslel na osobne problemy ked ma spat, lebo prestane mysliet ak si neoddychne od osobnych problemov.Prehreje sa:}}}.

wowo1

cavko nexues,,xanax je hnusne svinstvo sice uspava ale ma ucinky vedlajsie.a tyt potrebujes hlavne lieky na spanok.Viem psychosi teraz moc radi predpisuju xanax,,ale je to otras,
Po mesiaci uzivania xanaxu kamoska mala unavu ,nechut ,nieco robit ,bolela ju hlava,depku zo xanaxu.
Skoncit sa da jednoducho .Splachni ho.Nic sa sa ti nestane ked okamzite skocnis zuzivanim,ale je to o tvojom racionalnom a volovom rozhodnuti.
Inak este ako vas tak citam,,ako je to s kamaratmi spolocnymi ako sa divaju na vas rozchod? bavia sa s vami rovnako ako v obdobi ked ste boli par?