Libido

Príspevok v téme: Libido
pajtas

Som zúfalá zo svojho stavu už je to viac nez rok a pol čo nemám žiadnu sexuálnu potrebu, nepocitujem a ani sa už neviem vzrušit akoby mi otupli zmysli.Hlavne aj preto ma to trápi že predtým než som ochorela som a bola som zdravá všetko som silne prežívala a bola som extremne lahko vzrušivá.

Co s určitostou viem povedat že netrpím žiadnou endogennou depresiou,pretože pracujem za dvoch či už fyzicky alebo inak.Avšak pred rokom a pol som vážne ochorela a nevyhladala som lekársku pomoc čo dnes velmi lutujem a celý tento stav teda žiadne libido predchádzala neliečená choroba s velmi tažkým stavom, s hroznymi prejavmi po dobu takmer roka a potom pokraačovala ale v podstatne miernej podobe.

K lekárovi som zašla neskoro,takmer potom čo to skončilo.Ale libido mi dodnes sa nevrátilo, s tým že čuch sa mi celkom nevrátil.Celkom som ešte nebola vyšetrená ale viem že som prekonala zápal mozg blán lebom som mala strnulú šiju a nervy som mala akoby paralyzované nejaku infekciu, kdey som žaludok ani hltan necitila len neznesitelné bolesti hlavy na hranici mojej unosnosti ako aj stav akoby opitosti, koncentrácia mi zmizla ani riadok som poriadne nevedela prečítat,ako ani rovnováhu udržat krutil sa mi celý svet a to po dobu roka a aj potom občas ,ale som rada že dnes už nemám bolesti aj ked si šiju stále cítim.Som zufalá že neviem si rady, nevedela som ako si mám pomoct tak som naswilu, bez pocitu slasti z jedla jedla za troch aby som vyzdravela,čo sa čiastočne podarilo, iba to libido nič.Nič ma nevzrušuje,akoby mi nervy ochrnuli zmysly.Chut sa mi vrátila ale čuch nie je ako predtým.Niekto mi povedlôa že som mohla prekonat aj dve diagnozy? Porážku a meningitidu? Zda sa mi to pri vela,ešete je doležite povedat, že predtým čo som sa dostala do toho hrozostrašného stavu, ked som myslela stanem sa nájomnikom blázinca, predchádzala enormne tažká fyzická zátaž asi 4 mes,kedy ma mozog začal boliet a potom som sa mi rozkrutila hlava svet po dobu roka.

Necítim vzrušenie, pocit z dotyku,slast z jedla sa mi trochu vrátila,je zo mna asexuálna bytost už rok a pol,čo mi už potom čo som prekonala peklo v bolestiach ani tak nevadí,aj ked
som bola predtým až príliš obdarená sexuálnym apetítom.Len sa pýtam či je to normálne.Istý starý pán na dochodku lekár mi povedal mohla som prekonat aj porážku s polu s meningitídou a na nič som nebola liečená.hm?Može to byt z cysty na vaječníkoch? Po celu dobu priebehu choroby som necitila sytost ani hlad,asi rok, preto som presvedčená že hypotalamus mi infekcia napadla,a možno dodnes znášam stále jej následky v podobe mojej žiadnej sexuálnej potreby.kedž som nič necítila len ani žaludok a hltan nasilu som a velmi som sa musela premáhat aby som vela jedla dufala som že vyzdraviem.
Vráti sa mi ešte libido?,kde mám íst prv na gyndu potom by ma može gynekolog odporučit na nie eeg ale na magneticku rezonanciu?som zhrozená necitim slast z dotyku.asi 5krát sa mi libido vrátilo za celí obdobie.celé leto nič.