UV lampy. Drahe či lacne?

Príspevok v téme: UV lampy. Drahe či lacne?
alexa29

ahojte kocky.
Chcem sa spytat na rozdiel medzi drahymi a lacnymi UV lampami na gel. A na začiatok ci si mam kupit len jednu alebo hned dve ked chcem robit nechty doma. A viem ze v salonoch mavaju taku velku kde sa zmestia obe ruky. len na nete co som pozerala a nikde nie su rozmery, tak neviem ako si mam vybrat. A kolko asi take lampy vydrzia?
A viete mi poradit nie drahe gely, ktore su kvalitne? dakujem.

mimus221

ked chces len sama pre seba tak ti to stačí inak by som to určite nekupovala, ale mojenko gel na vlastných nechtoch nedrzí!!!

mimka2626

prosím vás a aký je rozdiel medzi jednožiarovkovou uv lampou a napr.4žiarov.lambpou, pretože neviem či to nie je málo, ja si ju chcem kúpiť len preto, aby som si mohla svoje nechty spevniť na koncoch gelom, inak mám prirodzené nechty, či to tá 1žiarovková nie je nekvalitná, či mi ten gel neodpadne hned na další den alebo, prosím o radu, dakujem

petka333

vystava v trencine je 11.-13.marec 2010
a odsavačka je dobra pretoze zachyti väčšinu toho prachu a aspon ho tak moc nevdychnes a nemas az tak zaprasene pomocky okolo seba....ale nie je to nevyhnutna vec....

adema

Ono odsavacka nieje ani tak potrebna ked clovek nebrusi s bruskou, ale s pilnikmi. Lebo ked zacnete pracovat s bruskou tak je ten prach vsade a strasne sa to prasi. Inak brusku vrelo odporucam. Vyborna vec,uz by som ju nedala z ruky, a vie s tym clovek robit raz dva. Tiez teraz pozeram po nejakej odsavacke.

mimus221

tak tie odsavačky zaujímaju aj mna. Este nikde v salone som sa s tym nestretla. podla mna je to nanic. stačí dobre oprašiť štetcom.

alexa29

Petka333:
ahoj. uz som pocula o tychto beauty výstavách len neviem presne kedy to bude. A prepásnut by som to nechcela. Nevies presný dátum?

Ozaj. Je fakt nutné aby mala nechtárka aj odsávačku prachu? podla mna je to zbytocne. nie?

petka333

alexa nie su na aukre pouzivane veci, su nove a vsekto je v zaruke a cena za lampu je najmä podla značky, a potom kolko ma ziaroviek, či ma aj casovač, displej, ventilator a pod

alexa29

caute.
a na tom aukro.sk, nie su nahodou pouvane veci? A co ked lampy od tial nebudu fungovat:?

Ja len nechapem ked vravíte ze su vsetky lampy rovnake, aky je rozdiel medzi takou za 1000sk a za 8000tis. lebo uz aj taku palku som tu videla.

Rozmyslala som aj nad dielermi tychto nails vyrobkov, ci by tí neponukali nizsie ceny. len kde takých zohnat.

petka333

no čo sa tyka lamp tak je jedno aku, vsetky funguju rovnako....skus si kliknut na tento link a tam najdes rozne sady, tak ti kludne aj poradim
www.aukro.sk

a dobre a lacne gely su aj inginails na -odkaz odstránený- ja ich pouzivam a som spokojna a aj ta truscada je dobra