Uz sa idem zblaznit

Príspevok v téme: Uz sa idem zblaznit
FireWolf

Ahoj Vsetci

mam nasledovne trapenie mam vztah vsetko v nom funguje ako ma nestazujem sa ale neviem vymazat z hlavy dievca ktore bolo pred terajsou priatelkou nechodili sme spolu ale bolo to take proste tam bola chemia azazili sme si spolu
neviem na nu prstat mysliet je to UZ 4 a pol roka nevidame sa nestretavame ani si nepiseme iba klasika sms na meniny narodeniny sem tam na vianoce ale ja ju neviem vymazat z hlavy a stale na nu myslim ..ako keby som mal taku malicku nadej ze jedneho dna s nou budem ....ale nechcem menit nic na terajsom vztahu sm v nom spokojny a vyhovuje mi s priatelkou som 3 roky a myslim ze nemusim hladat dalej ..ona je ta Prava ale toto ma vazne trapi viemkeby jej to poviem tak sa bude velmi ale naozaj velmi trapit ona o nej viem teda to som som si s nou prezil bolo to dobre ale i zle a tak sa to aj skoncilo...

poradte mi prosim Vas ako sa s toho vymotat..:(

editaaaaa

ty sa pocujes co rozpravas?:ako keby som mal taku malicku nadej,ze jedneho dna s nou budem..ale nechcem nic menit na tom terajsom vztahu.NAJPRV MUSIS SAM VEDIET CO CHCES,LEBO TOTO ZA TEBA NIKTO NEUROBI.

rada

no asi ta Prava asi pre teba nebude, lebo myslis na inu. Bud uzavries kapitolu a prestanes nejako na nu mysliet, alebo si dohodnes s nou stretnutie a zistis si ako sa ma a ci nejaka nadej je... Inak srdcu nerozkazes

darika

Ja na tom nevidim nic zle.Proste mas platonicku lasku,ktora ta bude sprevadzat cely zivot.Kludne mozes byt a prajem ti,aby si bol stastny,len to nechaj tak ako to je.Kazdy mame nejaku osobu tam niekde hlboko,ktora nas nikdy neopusti.

nexus

Firewolf.. ja si tiez myslim, ze ked mas pekny vztah, nespekuluj a drz sa svojej priatelky....bud rozhodny... nieje dobre, ked clovek vo vztahoch moc spekuluje...
bud rad, ze ju mas...lebo prides o obidve

moly

ja mam podobny problem, co ty. Tiez si nemozem vyhodit z hlavy jedneho chlapca. Nechodili sme spolu, ale vela sme si spolu prezili. Byvame v jednom meste, ale prestali sme spolu komunikovat, teda piseme si spolu obcas, on sa uz potom neozve...
tiez si myslim, ze ked myslis na inu babu, tak asi na to nieco bude...
skus sa jej ozvat, nikdy nevies, co z toho bude

ramirka

ahoj...no podla mna ta sucasna az taka "prava" nebude...keby bola vymazal by si z halvy vsetky automaticky ani by si nevedel ako...a mozno je to aj tym ze s tou babou pred tym si nechodil ak som dobre pochopila a tym padom zazili ste si "len" to vzrusujuce, ale nie aj bezne veci keby si si aj s tou predchadzajucou preskakal aj bezne veci tak by si ju mal uz mozno daavno z hlavy von a pochopil by si ze vobec nie je to prave pre teba...ako dlho si bol s tou babou pred tym??