Naco je laska ked ma nelubi? Ako ho priputat k sebe?

Príspevok v téme: Naco je laska ked ma nelubi? Ako ho priputat k sebe?
lejlah

MAM PROBLEM ...
MILUJEM A ON MNA NIE TO JE ASI KLASIKA NIC VYNIMOCNE NO VIE MI NIEKTO PORADIT AKO ZBALIT,PRIPUTAT MUZA K SEBE ? ABY MAL POCIT ZE EXISTUJETE LEN VY AKO TO MAM UROBIS CIM SI HO ZISKAT? VIEM TO AJ SAMA NEMUSITE MI TO PISAT ZE AK MA NECHCE TAK SA NA NEHO MAM VYKASLAT ALE CHCEM TO ESTE SKUSIT VED MOZNO SA MI TO PODARI ABY SI MA VSIMOL VIAC ....BABY PORADTE....

kacicka25

simonkici..... ja mam teraz taky isty problem, priatel mi oznamil, ze ma asi tak nelubi ako ja jeho a ze ma nechce trapit.....tak chcem tiez skusit tuto taktiku, ze nechcem na neho tlacit alebo nieco...chcem sa s nim len porozpravat o mojich pocitoch o tom vsetkom ako to citim a vnimam a necham mu cas, priestor na rozmyslenie a uvidim.....ak to pride budem statsna a ak nie, tak sa s tym budem musiet zmierit....ja len dufam, ze sa to podari..:)..ved ked som sa mu pacila, pritahovala ho na zaciatku vztahu, tak dufam, ze sa to nejako nastartuje..;)...drzte palce

spicelkaRITA

PODLA MNA JE ZBYTOčNé SA VEšAT NA MUžA, KTORý NEJAVI ZáUJEM O TEBA.

už len ten fakt že si ho neočarila obalom nie si proste pre neho príťažlivá čo neznamená že nie je iný pre koho ty si hviezdička.

aby láska fngovala musíš sa mu páčit to je základ od toho sa všetko rozvýja, musíš byt prítažlivá pre neho svojim zjavom.

to je ked ideš na ulici a niekto ta osloví svojim zjavom toi rozbucha srdce qa ty povieš toto je moj typ ak toto nie je tak zbytočne silit.

ale su dominantné samice kt neuputaju obalom ale o to silnejšie maju vnutro a vedia očarit aj krásavcoc ich obalamutit.

hladaj si podobného na rovnakom leveli atraktivity ako si ty

MultiLevel

Nepriputas si ho nikdy...Tak ako si teba nikdy nepriputa k sebe. Ved si to skus zobrat z opacnej strany. Citit natlak, to je to posledne, co vytvori medzi vami lasku. Ty sa s tym cim skor zmier, ze ta nechce, ako si nahovarat nieco, co nikdy nebude....
Zmier sa s tym, ze ta nelubi, bude to pre teba lepsie ako tisic zvastov a navodov na to, ako si ho priputat

johnny

neviem nemam istotu kenj lubim ju ale v poslednom case je ina neveim ci ta laska je abo ne no ja si milim ze ma nelubi co mam robit ako si ju mam priputat ksebe abi bola len moja

ta3

spravaj sa prirodzene, milo sa usmej, ale nelov ho, cim krcovitejsie ho budes chciet, tym viac Ti bude unikat, ak budes dostatocne trpezliva a Tvoj cit k nemu je uprimny, mozno si ho nakoniec ziskas, ale hovorim len mozno