život v neistote...

Príspevok v téme: život v neistote...
RUSH

o problémoch vo vztahoch som tu prečítala veĺa,rozmýšlala som dávnejšie o zapojení sa do obdobnej diskusie,ale neodvážila som sa ,ale dnes otvorím novú tému,pre niekoho asi otrepanú,ale pre mna už pol roka aktuálnu,žijem v druhom manželstve,5 rokov,mám dcéru-12r. z prvého manželstva,momentálne ,staviame rodinný dom,už druhým rokom,velmi sme sa tešili,plánovali všetko spoločne,pred pol rokom sa zmenilo radikálne správanie mojho muža,robí veci,ktoré nikdy pred tým neurobil,neberie ohlad na moje city,myšlienky,dnes už spolu skoro vobec nekomunikujeme,len formálne veci,pri priamej,možno citlivej otázke sa totálne vytočí,najviac je spokojný,ked sa ho nič nepýtam,všetko vyhovára na starosti so stavbou,neviem ako mám dalej reagovat,mám ho rada a nechcem žit v takomto separovanom vztahu,"ja si budem robit čo chcem a ty sa ma nepýtaj,!!!"ak chcem riešit náš vztah,skončí to z mojej strany výbuchom,a on zo mna urobí hysetrku a blázna,nemá čo riešit,som velmi citlivá,pre moje štastie nepotrebujem materiálne veci skor to bežné pohladenie a úsmev,záujem,všetkého mi bolo dost,len teraz to znenazdajky skončilo,neviem,čo sa deje,nedostávam odpoved,žijem vo velkej neistote,viete so mnou niekto seriozne o tejto záležitosti podiskutovat?dakujem

sarapakt

Tvoj manzel dufam teraz uz dozrel.Muzi dozrievaju neskor ako mi zeny my mame v sebe omnoho viac zodpovednosti hlavne preto ,ze sme matky .

RUSH

kočky dakujem za podporu,chcem sa na to takto pozerat,sama sebe sa čudujem,ako reagujem,sám manžel mi hovorí,že mna obdivuje,ako sa k tomu staviam,ale viem,že je to len preto lebo ho milujem,a ked som pocítila šancu návratu,nerozmýšlala som,keby n
iekto v minulosti mi toto povedal,že sa to stane,určite by som to išla riešit rozvodom,bez kompromisu,vidite a je to úplne inak.
O terapeutke som rozmýšlala takisto,lebo ako si povedala sarapakt,o lásku sa treba starat ako o kvetinu,a ja nechcem byt tá,ktorá ju nechá uvadnút,no moje obavy skor pramenia z manželového sposobu riešenia problémov,on sám by zrejme potreboval pomoc zo strany terapeuta,vztahy v jeho minulosti vždy ukončil podobným sposobom,zo vztahu prešiel rovno do iného,dnes si to uvedomuje,ale nikdy predtým takto nadtým nerozmýšlal,že čo vlastne sposobuje všetkým naokolo,ktorých sa to týkalo a hlavne ublížil sám sebe,mám pocit ako by mu niekto nasadil klapky na oči a nehladel ani doprava ani dolava,a teraz sa zobudil,vidím ,že má výčitky a trápi ho to,až mi ho je lúto,ale s týmto sa musí vysporiadat sám so svojím svedomím..

darika

Ahoj Rush.
No super,som strasne rada,ze to takto dopadlo.Vlastne som aj vedela,ze sa vrati.To tak vacsinou byva a podla toho,co si opisovala predtym,bolo vidno,ze to bol len ulet.Nepreberajte to stale.On vie,ze urobil chybu.Vec sa stala a tym,ze budete okolo toho stale dookola,nic nevyriesite.Povedzte si jeden den,ze zatvorite za tym dvierka a nebudete.Vrati sa ti to vela krat,ale nestoji za to si tym nicit zivot nadalej.Z vlastnej skusenosti ti mozem povedat,ze ked o tom nebudes rozpravat,nebude ti to tak zozierat mozog.Pomalicky to bude odchadzat.Aj ked kusok tam ostane.Su tu sviatky,tak si ich nepokazte.Je to vas darcek a teraz vies,ze TY si ta,s ktorou chce byt.Ku TEBE sa vratil.TEBE povedal,ze ho to mrzi,takze?Dajte si zavazok.Povedz si len,ze toto sa deje v kazdom vztahu,v kazdom manzelstve.Skoro kazdy si tym raz v zivote presiel a ty nemozes byt vynimka.Chlap si len trosku odbocil ale je nazad.Moc drzim palce a prajem krasne sviatky.

sarapakt

Ahoj Rush chcem Ti napisat ,ze ked sa mi to stalo tak som vyhladala pomoc terapeutky a pomohla mi treba prist na koren veci preco ?nikdy to bez priciny nieje.Otvorila mi oci a zistila som o sebe ,ze som sa vzdy zaoberala nepodstatnymi vecami.Zapamataj si o vztah sa treba starat ako o kvetinu .

RUSH

sarapakt,máš pravdu,už sme spolu,po dvoch dnoch ,čo to buchlo,mi začal písat srdcelomné sms,až som plakala,potom som ho zavolala pomoct so stahovaním,a dnes je tu....
denno denne to preberáme a hrabeme sa v tom,prečo to urobil,čo bolo príčinou,bojím,sa ,že to príde opat,mám pocit,že to robil z rozmaru,lebo žiadna zásadná vec v našom vztahu sa neudiala,aby to takto vyriešil,nemu je to lúto,lebo ublížil nielen mne ,rodine,ale aj tam tej druhej strane,tá kočka s ním počítala,a on sa otočil,ja som mu vtedy povedala len tolko,aby išiel tam ,kam ho srdce tiahne,bez akejkolvek výčitky:::
velmi sa mi ulavilo,spadol mi kamen zo srdca,ale tie obavy ostali a vynárajú sa mi do mysle velmi zlé myšlienky,plné obáv,dúfam,že čas urobí svoje....

sarapakt

Mila Rush takze je to tak ako som si myslela je mi s toho na nic muzi su svine aj ja som to zazila a stale sa s toho nemozem nejako spamatat aj ked teraz seka ohromnu dobrotu .Urcite sa vrati!On si to uvedomi ,ze spravil pi....nu!Co mu moze dat ta chudera len problemi a spravil zo seba debila .Cas je najlepsi liek a vy zacnete od znova ver mi.

RUSH

ahojte ,som spat,
prestahovaná v novom dome,celý týžden bol vyčerpávajúci!!!!!!!!stále rozbalujem nejaké krabice a neviem kam s tým,ak ste tu niekto ozvite sa.d.

meggy10

RUSH tvoja dcera sa vola ako aj ja , neboj sa, ty sa z toho dostanes, ale on je velky uboziak a teraz ako s tym domom?

Adadka

RUSH

teraz som docitala vsetky prispevky od konca po zaciatok. Mne sa stalo to iste. Pred tym idealne manzelstvo, kazdy rok dovolenky, on kariera, dve krasne deti. A zrazu sa to vsetko zacalo menit. Zamiloval sa do kolegyne. Uplna spata a to sme jej aj s nasimi detmi boli na svadbe. (S mojim muzom spavala uz ked sa vydavala = v kostole(. Bol taky zamilovany, že odisiel od nas a ja som ostala s detmi sama. Velmi, ale veeeelmi to boli ale ver, že sa s toho dostanes. Nebude to lahke, ale zvladnes to.
Ona sa nakoniec vratila k manzelovi. Moj muž byva u svojich rodicov v jednej izbietke a mamicka stale skace okolo neho.
Podrzala ma iba moja rodina a kamarati.
Drzim palce!!!!!!!!!!!

darika

Bingham
az som nechapala,ako jednoducho sa da clovek upokojit a trosku privolat usmev na tvar a takto cez klavesnicu.Tancom.To bolo uplne super.